Number of items: 323

Börtsök László (?-?): Szent István, Szent Gellért és Szent László (?), 1930-40 körül. Tempera, papír. Jelzett. Lap alja sérült. 48x63 cm.
10036.

18 000 HUF
47,00
50,00
Börtsök László (?-?): Megfagyott muzsikus, 1930. Kollázs, papír, bal alsó sarkában jelzett és József Műegyetem rektori hivatala bélyegzővel. Sérült. Hajtásnyomokkal. 75x63 cm.
10037.

12 000 HUF
31,33
33,33
Breznay József (1916-2012): Kecskék, 1962. Akvarell, kollázs, papír, jelzett, ajánlással. Hátoldalán címkén feliratozott. Üvegezett fa keretben, 11×38 cm
10038.

18 000 HUF
47,00
50,00
Bükkösi Gábor (1920-1994): Notre Dame, Párizs. Filctoll, papír, jelzett. Paszpartuban, 29x19,5 cm
10039.

3 200 HUF
8,36
8,89
Chovan Lóránt (1913-2007): Arborétum a Golden Gate Parkban, San Francisco, 1985 . Olaj, farost, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott. Fa keretben, 60×75 cm / Lóránt Chovan (1913-2007): Arboretum in the Golden Gate Park, San Francisco, 1985. Oil on fibre board, signed, with descrption on a label on the reverse. Framed, 60×75 cm
10040.

80 000 HUF
208,88
222,22
Cs. Kovács László (1929-2001): Lovak. Tus, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 40x27 cm
10041.

6 000 HUF
15,67
16,67
Cs. Kovács László (1929-2001): Ló és lovas, 1994. Tus, papír, jelzett, papírra kasírozva, 39,5×29,5 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
10042.

5 000 HUF
13,05
13,89
Csájiné Temesi Nóra (?-): Konstruktivista kompozíció (cím nélkül). Tempera, papír. Jelzett. Üvegezett, fa keretben. 30x29 cm
10043.

24 000 HUF
62,66
66,67
Cseh László (1914-1991): Pécsváradi dombok. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Eredeti, kissé kopott keretben, 60×70 cm
10045.

55 000 HUF
143,60
152,78
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Női portré. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 11,5×8,5 cm
10046.

5 000 HUF
13,05
13,89
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Színes kép. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 10×9 cm
10047.

5 000 HUF
13,05
13,89
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Alakok. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 12×8 cm
10048.

5 000 HUF
13,05
13,89

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.