Number of items: 323

Ujváry Lajos (1925-2006): Női portré. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent (nagyrészben átfestett jelzéssel). Vakkeret nélkül, 53,5x37,5 cm
10292.

12 000 HUF
31,17
33,33
Ujváry Lajos (1925-2006): Béke szobor a kultúrház előtt. Akvarell, golyóstoll, papír, jelzett. 35x24 cm
10293.

Ujváry Lajos (1925-2006): "Béke" szobor a kultúrház előtt. Akvarell, golyóstoll, papír, jelzett. 35x24 cm

3 000 HUF
7,79
8,33
Ujváry Lajos (1925-2006): Irénke beteg, 1966. Akvarell, kréta, papír, jelzett. 29,5x40,5 cm
10294.

3 000 HUF
7,79
8,33
Urhegyi Alajos (1871-?): Kirándulók. Olaj, karton, jelzett, 35,5×49,5 cm
10295.

6 000 HUF
15,58
16,67
Váczi András (1967- ): Munkásőrök kulturműsora. Rézkarc, papír, 24x29 cm
10296.

1 400 HUF
3,64
3,89
10297.

8 000 HUF
20,78
22,22
Varga Hajdú István (1920-1981): 3 db sokszorosított grafika. Ofszet, papír, mind jelzett, lap méret: 22,5×20 cm
10298.

4 000 HUF
10,39
11,11
Varga Magda (1921-1998): Halászbárkák. Rézkarc, papír. Jelzett. Lapszéli apró foltokkal. Üvegezett fa keretben. 17x23 cm
10299.

1 000 HUF
2,60
2,78
Varga Magda (1921-1998): Baranyai lány. Rézkarc, papír. Jelzett. Lapszéli apró foltokkal. Üvegezett, kissé kopott fa keretben. 18,5x14 cm
10300.

1 000 HUF
2,60
2,78
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Vénusz a lugasban. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×28 cm
10301.

6 000 HUF
15,58
16,67
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Pompei-i emlék. Rézkarc, papír, jelzett. Kartonra kasírozva, lap széle kissé foltos. 29,5 cm x 11,6
10302.

2 400 HUF
6,23
6,67
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Vázlat a Robonbánhoz. Ceruza, papír, jelzett. 22,5x13,5 cm
10303.

12 000 HUF
31,17
33,33

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.