Number of items: 323

Szepes Gyula (1902-1992): Lány portré 1979. Olaj, vászon, jelzett 73,5×50 cm
10268.

16 000 HUF
41,56
44,44
Szepes Gyula (1902-1992): Érdi utca1980. Olaj, farost, jelzett 70x55 cm
10269.

4 000 HUF
10,39
11,11
10
10270.

4 000 HUF
10,39
11,11
Szeredás Jenő (1914-2004): Táj. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 20×14,5 cm
10271.

1 400 HUF
3,64
3,89
Szilády Margit (1908-?): Női portré. Olaj, vászon, jelzett, vakkeret nélkül, szélein kissé sérült, 42×28 cm
10272.

4 000 HUF
10,39
11,11
13
Szlányi Lajos (1869-1949): Havas ózdi táj. Olaj, vászon, faroston, jelzett. Üvegezett, sérült fa keretben, 40×47 cm
10273.

50 000 HUF
129,87
138,89
10274.

18 000 HUF
46,75
50,00
Szórády István (1890es évek -?): Udvar. Olaj, karton. Kopott, sérült keretben. 24x33cm
10275.

6 000 HUF
15,58
16,67
10276.

5 500 HUF
14,29
15,28
Takács Imre (?-): Templom utca, 1954. Akvarell, papír, jelzett, papírra kasírozva. 26,5x19,5 cm
10277.

2 600 HUF
6,75
7,22
Tavaszy Noémi (1927-2018): Kodály virága, 1982. Linómetszet, papír, jelzett és datált, hátoldalán autográf felirattal, lap szélén foltos, közepén törésnyommal, 38×14 cm
10278.

4 000 HUF
10,39
11,11
Tihanyi János Lajos (1892-1957): Téli táj. Olaj, vászon, jelzett, fa keretben, 60×50 cm
10279.

42 000 HUF
109,09
116,67

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.