Number of items: 323

Nagy Lajos (1956-): Fekvő női akt, 1983. Diópác, fedőfehér, papír, jelzett. 30,5x43 cm
10219.

3 000 HUF
10220.

2 000 HUF
Németh János (1936-): Színes formák. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (38/40). 14x17 cm
10221.

14 000 HUF
37,84
41,18
Németh Mátyás (1939-): Tanya fákkal. Olaj, farost, fa keretben, 21x36 cm
10222.

5 000 HUF
Nyilasi Tibor (1936-): Tanulmány a fekvő nőhöz. Szén, papír, jelzett. Üvegezett keretben. Hátoldala foltos. 62×47,5 cm
10223.

4 000 HUF
Orosz János (1932-2019): Nővér (flamand hölgy). Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat hiányos címkéjével. Kissé sérült fa keretben, 60×40 cm
10224.

55 000 HUF
148,65
161,76
Páris Erzsi (1887-?): Utca Greinban. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, 20,5×16,5 cm
10225.

1 200 HUF
Pásztor Gábor (1933-2012): Nemes Nagy Ágnes: A malom éjjel. Litográfia, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 45x32 cm.
10226.

5 000 HUF
Pataki Ferenc (1941-): Behavazott utak. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×70 cm
10227.

16 000 HUF
43,24
47,06
vitéz Pataky Ferenc (1897-): Szuszi, Dr. Müller Ferenc főorvos, 1930. Ceruza, papír, jelzett, lapszéli apró szakadásokkal, 27x19,5 cm
10228.

vitéz Pataky Ferenc (1897-): "Szuszi", Dr. Müller Ferenc főorvos, 1930. Ceruza, papír, jelzett, lapszéli apró szakadásokkal, 27x19,5 cm

4 000 HUF
vitéz Pataky Ferenc (1897-?): Műtermi csendélet. Tempera, papír, jelzett, sérült, 60x50 cm
10229.

8 000 HUF
Perei Zoltán (1913-1992): Gémeskút. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (5/50), hátoldalán Képcsarnok Vállalat Dürer-terem és Kiváló grafikai alkotás bélyegzőkkel. 19x13 cm
10230.

Perei Zoltán (1913-1992): Gémeskút. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (5/50), hátoldalán "Képcsarnok Vállalat Dürer-terem" és "Kiváló grafikai alkotás" bélyegzőkkel. 19x13 cm

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF