Number of items: 323

Hertay Mária (1932-2018): Szegfű. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 40×17 cm
10123.

2 000 HUF
5,19
5,56
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (38/40). 36x21 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, numbered (38/40), 36x21 cm.
10124.

22 000 HUF
57,14
61,11
Hetey Katalin (1924-2010): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (28/40). Lapméret: 54x43 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (28/40).
10125.

44 000 HUF
114,29
122,22
Hincz Gyula (1904-1986): Fekvő akt. Rézkarc, papír, jelzett, 9×19,5 cm
10126.

12 000 HUF
31,17
33,33
Hoffmann Antal (1895 - ): Csendélet . Pasztell, papír. Jelzett, üvegezett sérült keretben, 82x60 cm
10127.

7 000 HUF
18,18
19,44
Hoffmann Antal (1895-?): Csendélet. Olaj karton. Jelzett. Dekoratív, régi, sérült fa keretben, 47x71 cm
10128.

24 000 HUF
62,34
66,67
Hornyák László (1954-): Oszlopfő, 1984. Fametszet, papír, jelzett, számozott (22/25), lapszéli törésnyommal, 23×23 cm
10129.

2 000 HUF
5,19
5,56
Horváth Iván (1935-): Hegyvidéki táj, 1975. Monotípia, papír, jelzett, paszpartuban, 15,5x22,5 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
10130.

5 000 HUF
12,99
13,89
Igaly József (1905-1980): Kanyargós út. Akvarell, papír, jelzett, 36×53 cm
10131.

3 000 HUF
7,79
8,33
Iván Szilárd (1912-1988): Szoptató anya. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, középen hullám nyom, 15×9 cm
10132.

2 800 HUF
7,27
7,78
Jármer Ferenc (?-?): A bürü. Olaj, kartonra kasírozott vászon, fakeretben, jelzett, 61x76cm
10133.

10 000 HUF
25,97
27,78
Jeney Jenő (1874-1942): Tengerparti akt. Olaj, vászon, jelzett. Restaurált, dublírozott. 68x84 cm
10134.

20 000 HUF
51,95
55,56

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.