Number of items: 323

Győrffy Sándor (1951-): Piramis vízeséssel No. 1., 1991. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 17/18. 43,5x57 cm. Reprodukálva: Győrffy Sándor: Villanások. Szitanyomatok 1984-2016. H.n., 2019, Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület, 38. oldal.
10111.

12 000 HUF
32,43
35,29
Győrffy Sándor (1951-): Völgyhullámok No. 1., 2013. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 5/16. 60x40 cm. Reprodukálva: Győrffy Sándor: Villanások. Szitanyomatok 1984-2016. H.n., 2019, Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület, 79. oldal.
10112.

12 000 HUF
32,43
35,29
Győrfi András (1964-): Tanya, 1995. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 45×60 cm
10113.

38 000 HUF
102,70
111,76
Hajdú Katalin (1932-): Csendélet. Linómetszet, papír, jelzett. Kissé foltos. Dekoratív, üvegezett fa keretben, 29×46,5 cm
10114.

4 000 HUF
Hajtun Klára (1924-1997): Lépcsők (cím nélkül). Fametszet, papír, jelzés nélkül, papírra kasírozva, 27x13,5 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
10115.

4 000 HUF
Haranghy Jenő (1894-1951): Történelmi jelenet. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Lap széle sérült. 30x50 cm
10116.

12 000 HUF
32,43
35,29
13
Keith Haring (1958-1990): Andy mouse. Ofszet papír, jelzett a nyomaton. Számozott: 55/150. Tanúsítvánnyal Lapméret: 70x50 cm/ Numbered, marked 70x50 cm
10117.

10 000 HUF
27,03
29,41
18
Havasi Szilvia (1982-): Naplemente a tengeren. Akril, vászon, jelzett 30 x 25 cm
10118.

10 000 HUF
27,03
29,41
Havasi Szilvia (1982-): Balatoni vitorlás. Akril, farost, jelzett 44x31 cm
10119.

15 000 HUF
40,54
44,12
10120.

12 000 HUF
32,43
35,29
Hencz János (1883-?): Kapuban álló menyecske, 1921. Olaj, fa. Kissé kopott fa keretben. 24x16 cm
10121.

6 000 HUF
Hermann Lipót (1884-1972): Alakok. Tus, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 16x19 cm / Lipót Hermann (1884-1972): Figures. Ink on paper, signed. Framed with glass. 16x19 cm
10122.

9 000 HUF
24,32
26,47

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF