Tétel

14 000 HUF

Description:

Ismeretlen monogramos (?) jelzéssel vagy évszámmal jobbra lent, feltehetően a XIX. században működött magyar festő alkotása: Gyulai Amália grófnő ravatala, Gyulai gróf nemesi család címerével díszített. Akvarell, tus, papír, sérült. Hátoldalán "Gyulai Amália gfnő" felirattal. 46x57,5 cm

Share:

Photo of the item taken by : nagy_andrás

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.