Military

Number of items: 30

31351.

400 000 HUF
1 081,08
1 176,47
1939-1945. Magyar Nagy Ezüst Vitézségi Érem ezüstözött bronz kitüntetés, fémjel nélkül. Szign.: Berán Lajos T:2 ph. Hungary 1939-1945. Large Hungarian Silver Gallantry Medal silver-plated bronze decoration, without hallmark and ribbon. Sign.: BERÁN L. C:XF edge error NMK 433.
31352.

1939-1945. "Magyar Nagy Ezüst Vitézségi Érem" ezüstözött bronz kitüntetés, fémjel nélkül. Szign.: Berán Lajos T:2 ph. Hungary 1939-1945. "Large Hungarian Silver Gallantry Medal" silver-plated bronze decoration, without hallmark and ribbon. Sign.: BERÁN L. C:XF edge error NMK 433.

24 000 HUF
64,86
70,59
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére Zn emlékérem. Szign.:BERÁN L. T:2 oxidáció Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania Zn medal. Sign.:BERÁN L. C:XF oxidation NMK 428.
31353.

1 200 HUF
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére Zn emlékérem. Szign.:BERÁN L. T:2- oxidáció Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania Zn medal. Sign.:BERÁN L. C:VF oxidation NMK 428.
31354.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem. Szign.:BERÁN L. T:2- oxidáció Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal. Sign.:BERÁN L. C:VF oxidation NMK 428.

1 000 HUF
1941. Délvidéki Emlékérem Zn emlékérem mellszalag nélkül. Szign.: BERÁN L. T:2 patina H ungary 1941. Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary Zn medal without ribbon. Sign: BERÁN L. C:XF patina NMK 429.
31355.

1941. "Délvidéki Emlékérem" Zn emlékérem mellszalag nélkül. Szign.: BERÁN L. T:2 patina H ungary 1941. "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary" Zn medal without ribbon. Sign: BERÁN L. C:XF patina NMK 429.

3 000 HUF
1943. Nemzetvédelmi Kereszt kitüntetésnek adományozói oklevele ifj. Siklósi Lajos részére, az Országos Nemzetvédelmi Bizottság pecsétjével T:III  Hungary 1943. National Defense Cross awarding document for Lajos Siklósi junior, with embossed stamp of the National Defense Committee C:F
31356.

1943. "Nemzetvédelmi Kereszt" kitüntetésnek adományozói oklevele ifj. Siklósi Lajos részére, az "Országos Nemzetvédelmi Bizottság" pecsétjével T:III Hungary 1943. "National Defense Cross" awarding document for Lajos Siklósi junior, with embossed stamp of the "National Defense Committee" C:F

5 000 HUF
27
31357.

3 000 HUF
31358.

1 000 HUF
1980. Kossuth L. Katonai Főiskola - 35 egyoldalas bronz emlékérem (88mm) T:1-
31359.

1980. "Kossuth L. Katonai Főiskola - 35" egyoldalas bronz emlékérem (88mm) T:1-

4 000 HUF
~1990. Nemzetbiztonsági Hivatal - Fallaces sunt rerum species ezüstpatinázott emlékérem, zománcozott címerrel (60mm) + Információs Hivatal - Fama volat ezüstpatinázott emlékérem, zománcozott címerrel (zománchiba) (60mm) + Szakszolgálat - Fortes fortuna adiuvat ezüstpatinázott emlékérem, zománcozott címerrel, hátoldalán gravírozással (60mm) + DN Magyar Honvédség pajzs alakú Br plakett műgyantás címerrel (70x83mm) T:1-,2
31360.

~1990. "Nemzetbiztonsági Hivatal - Fallaces sunt rerum species" ezüstpatinázott emlékérem, zománcozott címerrel (60mm) + "Információs Hivatal - Fama volat" ezüstpatinázott emlékérem, zománcozott címerrel (zománchiba) (60mm) + "Szakszolgálat - Fortes fortuna adiuvat" ezüstpatinázott emlékérem, zománcozott címerrel, hátoldalán gravírozással (60mm) + "DN "Magyar Honvédség" pajzs alakú Br plakett műgyantás címerrel (70x83mm) T:1-,2

2 000 HUF
9
DN Katonai Biztonsági Hivatal részben műgyantázott fém emlékérem eredeti dísztokban (70mm) T:2
31362.

DN "Katonai Biztonsági Hivatal" részben műgyantázott fém emlékérem eredeti dísztokban (70mm) T:2

1 600 HUF
9
31363.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF