Tétel

Catalogue number:

17243.
410. Closed Online auction
Books: Tales

800 HUF
2,20 EUR, 2,39 USD

Description:

A madáron vett menyasszony. Bambara mesék Maliból és Szenegálból. Veronika Görög-Karády és Gérard Meyer gyűjtése. Vál., az utószót és a jegyzeteket írta: Görög Veronika. Ford.: Tótfalusi István. A könyv borító illusztrációja és az illusztrációk Lóránt Lilla munkái. Népek meséi sorozat. Bp., 1984, Európa. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, volt könyvtári példány.

Share:

Facebook Twitter

Photo of the item taken by : hsz

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.