Books: Social sciences

Number of items: 19

Platon: Lakoma. Ford. és bevezetéssel ellátta: Telegdi Zsigmond. Officina Könyvtár 1. Bp.,1942, Officina. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé sérült gerinccel, kopott borítóval.
17141.

1 400 HUF
3,86
4,18
Dr. Morel Gyula S. J.: Szociológia. Bécs, 1989, OMC, 194 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
17142.

1 000 HUF
2,75
2,99
Hans-Georg Gadamer: A filozófia kezdete. Horror Metaphysicae sorozat. Bp., 2000, Osiris. Kiadói papírkötés
17143.

8 000 HUF
22,04
23,88
17144.

1 200 HUF
3,31
3,58
17145.

3 000 HUF
8,26
8,96
Ethnographia. 106. évf. 1 sz. Szerk.: Lukács László. Bp.,1995, Magyar Néprajzi Társaság folyóirata. Kiadói papírkötés.
17146.

800 HUF
2,20
2,39
Székely Béla: a Te gyereked. H.n. 1934, Bibliotéka.  Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés
17147.

1 000 HUF
2,75
2,99

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.