Tétel

Catalogue number:

15626.
410. Closed Online auction
Books: History

1 600 HUF

18

Description:

Thuróczi János: Magyar krónika. Ford. és jegyzetekkel ellátta: Geréb László. A szövegeket átnézte és a bevezetést írta: Kardos Tibor. Monumenta Hungarica I. Bp., 1957, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott félpergamen-kötésben, kis kopásnyomokkal. Megjelent 2600 példányban. Számozatlan példány. Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus tulajdonosi aláírásával.

Share:

Facebook Twitter

Photo of the item taken by : karap_norbert

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.