Tétel

Catalogue number:

15625.
410. Closed Online auction
Books: History

5 000 HUF
13,77 EUR, 14,93 USD

Description:

Szerémi György: Magyarország romlásáról. Erdélyi László fordítását átdolgozta Juhász László. Székely György bevezetőjével és jegyzeteivel. Monumenta Hungarica V. Bp., 1961, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, kis kopásnyomokkal. Megjelent 3150 példányban. Számozatlan példány.

Share:

Facebook Twitter

Photo of the item taken by : karap_norbert

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.