Tétel

Catalogue number:

15624.
410. Closed Online auction
Books: History

5 000 HUF

Description:

Istvánffy Miklós: A magyarok történetéből. Ford.: Juhász László. A szöveget válogatta, a bevezetést és a jegyzeteket írta: Székely György. Monumenta Hungarica VI. Bp., 1962, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, kis kopásnyomokkal. Megjelent 2400 példányban. Számozatlan példány.

Share:

Facebook Twitter

Photo of the item taken by : karap_norbert

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.