Books: History

Number of items: 150

Zinner Tibor: XX. századi politikai perek. A magyarországi eljárások vázlata. 1944/1945 - 1992. Bp., 1999, Rejtjel Kiadó. Kiadói papírkötés. + Antiszemita tartalmú történelmi szövegek, cikkek, 6 fénymásolt oldal
15647.

2 000 HUF
Aradszky Pál-Kási Gyula: A József Szanatórium alapításának és építésének története. Az egyik szerző, Kási Gyula által DEDIKÁLT példány. Gyula, 1982., (Gyomaendrőd, Kner-ny.) Kiadói papírkötés.
15648.

2 000 HUF
Grünwald Béla: Az uj Magyarország. Gróf Széchényi István. Bp., 1890, Franklin-Társulat, IV+529+2 p. Első kiadás. Kiadói papírborítóval viaszpapír védőborítóval
15649.

3 000 HUF
Ron Suskind: A hűség ára. Paul ONeill iskolája George W: Bush fehér házában. Ford.: Avar János. Bp., 2004., Geopen. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15650.

Ron Suskind: A hűség ára. Paul O'Neill iskolája George W: Bush fehér házában. Ford.: Avar János. Bp., 2004., Geopen. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

1 600 HUF
15651.

2 600 HUF
7,03
7,65
Hajós György: Zielinski Szilárd, a Magyar Mérnöki Kamara első elnökének élete és művei. Megjelent az első Mérnöki Kamara megalakulásának 80. évfordulóján. Bp., 2004., Logod Bt. Gazdag szövegközti fotóanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
15652.

1 800 HUF
A harmincéves Szovjetunió. 1917-1947. Bp.,1948,Corvina. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval
15653.

2 600 HUF
7,03
7,65
15654.

800 HUF
Hantó Zsuzsa: Kitiltott családok. Bp., 2010, Magyar Ház, 475+8 p. Térkép-melléklettel. Kiadói kartonált papírkötés.
15655.

2 200 HUF
5,95
6,47
15656.

1 200 HUF
Mészáros Amand: Ciprus-Ág melyet III. Béla magyar király ravatalára örök hálája s kegyeletes hódolatja jeléül tesz a Magyar Ciszterci Rend. 1898. Bp., 1898., Hornyánszky Viktor-ny. 6 sztl. lev. Kiadói papírkötés, kissé foltos, kissé kopott borítóval.   III. Béla király és első felesége, Châtillon Anna tiszteletére, a Mátyás-templomban, az 1898-as újratemetésükre megjelent mű.
15657.

1 600 HUF
15658.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF