Books: History

Number of items: 150

15635.

4 000 HUF
11,02
11,94
15636.

2 800 HUF
7,71
8,36
15637.

1 200 HUF
3,31
3,58
Dvorcsák Győző: A revízió és Franciaország. Bp., 1933, Erdélyi Férfiak Egyesülete. Az Erdélyi Férfiak Egyesülete Jancsó Benedek Társaságának kiadványai, 22. Magyar nyelven, francia nyelvű összefoglalóval. 29p. Kiadói papírkötésben, kissé kopott borítóval.
15638.

3 800 HUF
10,47
11,34
15639.

3 000 HUF
8,26
8,96
Király Béla: Honvédségből Néphadsereg. Bp., 1989., Co-Nexus Print-teR. Kiadói papírkötés.  A szerző, Király Béla (1912-2009) vezérezredes, hadtörténész, politikus által aláírt, dátumozott példány. A dedikáció másik oldalán: Nagy Imre emlékére.
15640.

2 400 HUF
6,61
7,16
Adolf Hitler: Mein Kampf. (Harcom). H.n., é.n., W. Stoker Kft., 496 p. Magyar nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15641.

8 000 HUF
22,04
23,88
Hitler, Adolf: Harcom (Mein Kampf). Isle of Man, 1996, Interseas Editions, 367 p. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, sérült kötéssel, tulajdonosi névbejegyzéssel, egyik lap kijár és kissé szakadt.
15642.

4 000 HUF
11,02
11,94
15643.

12 000 HUF
33,06
35,82
15644.

3 000 HUF
8,26
8,96
16
László, Gyula: Steppenvölker und Germanen. Kunst der Völkerwanderungszeit. Wien-München,1970,Anton Schroll. Német nyelven. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kiadói kartontokban.
15645.

2 400 HUF
6,61
7,16
Margittai Gábor: Tiltott kastély. Erdélyi történelmi családok a jóvátétel útvesztőjében. [Csabdi], 2017., Külső Magyarok. Kiadói kartonált papírkötés.   A szerző, Margittai Gábor (1973-) által P. Szabó Ernő (1952-2018) művészettörténész, újságíró, kritikus, szakíró részére DEDIKÁLT példány.
15646.

2 000 HUF
5,51
5,97

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.