Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 67

Lakos Imréné Pécskay Ilona: Háztartási tanácsadó. Nagybánya, 1913, a szerző kiadása, 588 p. Negyedik kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval, hiányzó címlappal, a lapok egy része javított (a szöveg olvasható), helyenként kissé foltos lapokkal.
17076.

1 800 HUF
4,68
5,14
Gyakorlati gazdalexikon I. kötet. Szerk.: Mille Géza. Bp.,[1927],Sylvester-Nyomda, VII+1-587+5 p. + 18 t. Számos illusztrációval. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó táblákkal.
17077.

1 000 HUF
2,60
2,86
Kövi Pál: Erdélyi lakoma. Bukarest, 1980, Kriterion. Vass Tamás rajzaival illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kopott papír védőborítóban.
17078.

1 000 HUF
2,60
2,86
Georges Blond - Germaine Blond: Évezredek asztalánál. Táplálkozásunk története. Bp., 1971, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, szakadt, foltos papír védőborítóban.
17079.

1 400 HUF
3,64
4,00
17080.

1 200 HUF
3,12
3,43
Lénárd Sándor: A római konyha. Bp., 1963. Magvető Kiadói kartonált papírkötés.
17081.

1 000 HUF
2,60
2,86
17082.

1 000 HUF
2,60
2,86
Wehrhahn, Heinz Rolf: Was wächst und blüht in meinem Garten? Blütenstauden und Sommerblumen. Tabellen zum Bestimmen von über 500 wichtigen Gartenpflanzen mit Kultur - und Verwendungsangaben. Stuttgart,(1940), Franckhsche Verlagshandlung. Német nyelven. Szövegközti fekete-fehér képekkel és 8 színes képtáblával illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
17083.

Wehrhahn, Heinz Rolf: Was wächst und blüht in meinem Garten? Blütenstauden und Sommerblumen. Tabellen zum Bestimmen von über 500 wichtigen Gartenpflanzen mit Kultur - und Verwendungsangaben. Stuttgart,(1940), Franckh'sche Verlagshandlung. Német nyelven. Szövegközti fekete-fehér képekkel és 8 színes képtáblával illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.

1 600 HUF
4,16
4,57
17084.

2 800 HUF
7,27
8,00
Prohászka Ferenc: Szőlő és bor. Bp., 1982, Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés.
17085.

800 HUF
2,08
2,29
H. Battha Lívia, Horvatovich Sándor: Növények és rovarok preparálása. Bp.,1978, Natura. Kiadói kartonált papírkötés.
17086.

1 200 HUF
3,12
3,43
Dr. Holdas Sándor: A nutria tenyésztése. Bp., 1982, Mezőgazdasági. Kiadói kartonált papírkötés. A borító elszakadt.
17087.

800 HUF
2,08
2,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.