Books: Architecture, Art

Number of items: 191

Bajkay Éva - Murádin Jenő: Dömötör Gizella (1894-1984) / Mund Hugó (1892-1961). Nagybánya könyvek 6. Bp.-Miskolc,1996,MissionArt Galéria. Első kiadás. Gazdag színes és fekete-fehér képanyaggal, reprodukciókkal illusztrált. Kiadói papírkötés sérülésekkel. Az egyik szerkesztő, Jurecskó László művészettörténész által aláírt!
16601.

3 600 HUF
9,73
10,59
Szücs György-Zwickl András: Jándi Dávid. Nagybánya könyvek 4. Bp.-Miskolc, 2008, MissionArt Galéria. Második kiadás. Gazdag színes és fekete-fehér képanyaggal, reprodukciókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16602.

2 400 HUF
Kishonthy Zsolt-Murádin Jenő: Nagy Oszkár. (1893-1965.) Nagybánya könyvek 2. Bp.-Miskolc,2008,MissionArt Galéria. Második kiadás. Gazdag színes és fekete-fehér képanyaggal, reprodukciókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16603.

2 600 HUF
7,03
7,65
Szalay Lajos hatvan rajza. Kassák Lajos előszavával. Bólyai Könyvek. Bp.,1941, Bólyai Akadémia,(Pesti Lloyd-ny.), 4 p.+60 t. Kiadói papírkötésben, kissé foltos borítóval, a gerincen apró szakadással, egy lapon kis szakadással.
16604.

2 000 HUF
Nyilas-Kolb Jenő: Farkas István. Ars Hungarica 8. Bp., 1935, Bisztrai Farkas Ferencz (Maretich Testvérek), 1 t. (címkép) + 30+[2] p. + 32 t. (reprodukciók). Egyetlen kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, fakó gerinccel.
16605.

2 000 HUF
Moderne Kunst in Meister-Holzschnitten. Nach Gemalden und Sculpturen Berühmter Meister Der Gegenwart. XIX. Band. Szöveges és képkötet. Berlin, é.n., Rich. Bong. Német nyelven. Egész és kétoldalas illusztrációkkal. Kiadói festett egészvászon borítókkal, kopott borítókkal, helyenként lapszéli szakadásokkal és foltokkal, a képkötetben egy lapot körbevágtak.
16606.

4 000 HUF
16607.

3 200 HUF
8,65
9,41
Supplement zu dem Werke Die Kunst der Schreinerei nach Roubo. I-II. Band. Paris, 1885., Ch. Juliot, 44 p. + 50 t.; 4+53-84 p.+50 t. Átkötött egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, benne szakadt, sérült metszetekkel, de jó állapotúakkal is, kissé foltos lapokkal.
16608.

4 000 HUF
Lenkei Júlia: Mozdulatművészet. Magvető Könyvkiadó , 1993. Papír, puha kötésben
16610.

3 200 HUF
8,65
9,41
Wehner Tibor: Melocco Miklós. Bp., 2005, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
16611.

3 800 HUF
10,27
11,18
Taksás Mihály (szerk.): Makovecz Imre. Bp., 1986, Népművelési Intézet. 84p. Megjelent 500 példányban. Beke László, Ekler Dezső riportjai Makovecz Imrével. Valamint Makovecz Imre által tervezett épületek fekete-fehér ábrával, rajzaival, fotóival illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott gerinccel, máskülönben jó állapotban.
16612.

2 800 HUF
7,57
8,24
S. Nagy Katalin: István Farkas. Bp., 2002, Fondazione István Farkas, 184 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Olasz nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, egyébként jó állapotban.
16613.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF