1980 Magyar Építőművészek Szövetsége. Rendes tagok és tagok névsora. Bp., 1980., nyn. Számos ismert, és nagy nevű építésszel. Sérült, hiányos borítójú félvászon-kötésben, benne számos bejegyzéssel.
[Batár Attila] Attila Batar: Die Geschichte als Architekt eine Strasse in Wien - Der Mölker Steig. Mit Fotos von Lucien Hervé. Bp., 1999, Mölker Verlag, 236 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
Koltay Gábor, Riskó Géza: Szász Endre. Bp., 1983, Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval. A címlapon Szász Endre (1926-2003) saját kezű tollrajzával és aláírásával!
Vadas József: A konstruktőr. Kassák Lajos képzőművészeti munkássága. Bp.,1979, Gondolat. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóban.
Újságrajzoló művészek könyve. Szerk: Pérely Imre. Bp., 1930., Magyar Újságrajzoló Művészek Egyesülete, 167 p. + 13 (benne: 1 dombornyomású, 2 színes, 4 kétlapos, köztük 1 litográfia (Gedő Lipót: Macskazene, 21x30 cm), és 1 linómetszet (Horváth Jenő: Termékenység, 14,5x26 cm.) t. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált, közte Bortnyik Sándor, Scheiber Hugó, Gara Arnold, Mühlbeck Károly, Pólya Tibor, Hermann Lipót, Márton Lajos, Zádor István, (Gönczi)-Gebhardt Tibor, Fáy Dezső, Kner Albert,Kozma Lajos, Molnár C. Pál, Jaschik Álmos, Batthyány Gyula, Dallos Hanna és más neves művészek illusztrációival.
A borító Végh Gusztáv, a belső címlapot Gáspár Antal munkái. A kötet végén grafikusokat tartalmazó név- és címjegyzékével. Kiadói festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, foltos lapokkal, a lapok tetején szöveget nem érintő lap széli sérülésekkel kb. 16. oldalig.
Prakfalvi Endre-Szücs György: A szocreál Magyarországon. Stílusok-Korszakok. Bp., 2010, Corvina. Nagyon gazdag színes és fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben, volt könyvtári példány.
Borsos Miklós grafikái. Tihanyi Múzeum 1976. május-augusztus. Kiállítási katalógus. H.n., 1976, Veszprém megyei Múzeumok Igazgatósága, (16) p. + 24 t. (Borsos Miklós grafikáiról készült reprodukciók). Magyar és francia nyelven. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
Vámossy Ferenc: Korunk építészete. (Az építészet jövője. Budapesti Műszaki Egyetem Építészmérnöki Kar. Bp., 1983., Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés. Megjelent 332 példányban.
A szerző, Vámossy Ferenc (1930-) Ybl-díjas, Széchenyi-díjas és Szent-Györgyi Albert-díjas építész, építészettörténész, művészeti író, egyetemi oktató által Rados Jenő (1895-1992) építész, építészettörténész részére dedikált példány. "Dr. Rados Jenőnek őszinte tanítványi tisztelettel és szeretettel."
Kiss Éva, Horváth Hilda: Kozma Lajos, az iparművész. Lajos Kozma, the Designer. (1884-1948). Bp., 1994, Iparművészeti Múzeum, 76 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
Tóth Ervin: Mata János fametszetei. Mata János fametszeteivel. Debrecen, 1962, Tudományos Ismeretterjesztő Társulat Hajdú-Bihar megyei szervezete, 25+3 p.+32 t. Kiadói félvászon-kötésben, kiadói kissé szakadt illusztrált papír védőborítóban.
A Kisgrafika Barátok Köre tagjai részére kétszáz kézzel számozott, könyvárusi forgalomba nem kerülő példány készült a szerző aláírásával.
Számozott (LVIII.(58.)/CC(200)) példány, a szerző, Tóth Ervin (1910-1999) által aláírt és dedikált példány.