https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Ships Balaton

Number of items: 27

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Heitler László: Vágfalvi Ottó. Festő a Balatonnál. Veszprém, 1987, Eötvös Károly Megyei Könyvtár. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóban.
13241.

Heitler László: Vágfalvi Ottó. Festő a Balatonnál. Veszprém, 1987, Eötvös Károly Megyei Könyvtár. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóban.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,31
EUR
,
3,58
USD
Number of bids:
1
Kampis Antal: Tihany műemlékei. Műemlékeink. Bp., 1957., Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötés.
13242.

Kampis Antal: Tihany műemlékei. Műemlékeink. Bp., 1957., Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,31
EUR
,
3,58
USD
Number of bids:
0
Balatinus, Balaton Lacus, Peiso, Pelso. Balatoni térképek. Avagy hogy örökítették meg a Balatont a római kortól napjainkig a kartográfusok? Nők a Balatonért Egyesület Kiskönyvtára 4. Balatonfüred,2002., Nők a Balatonért Egyesület, 32 p. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány. Megjelent 500 példányban.
13243.

"Balatinus, Balaton Lacus, Peiso, Pelso". Balatoni térképek. Avagy hogy örökítették meg a Balatont a római kortól napjainkig a kartográfusok? Nők a Balatonért Egyesület Kiskönyvtára 4. Balatonfüred,2002., Nők a Balatonért Egyesület, 32 p. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány. Megjelent 500 példányban.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,31
EUR
,
3,58
USD
Number of bids:
19
Albrecht Sándor: Szülőföldem Alsóörs. Javarészt újságokban megjelent írások bővített gyűjteménye. Alsóörs, 1997., Alsóörs Község Önkormányzata. Kiadói papírkötés.
13244.

Albrecht Sándor: Szülőföldem Alsóörs. Javarészt újságokban megjelent írások bővített gyűjteménye. Alsóörs, 1997., Alsóörs Község Önkormányzata. Kiadói papírkötés.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,31
EUR
,
3,58
USD
Number of bids:
1
1938 IV. Balatoni Nemzetközi Sport Hét programtáblázat
13245.

1938 IV. Balatoni Nemzetközi Sport Hét programtáblázat

 
The item is not available
Starting price:
7 000 HUF
19,28
EUR
,
20,90
USD
Number of bids:
0
Napló Gróf Széchenyi Ödön által Hableány nevü saját gőzösén Pestről Párizsig a Dunán, Lajos-csatornán, Majnán, Rajnán, a franczia összekötő-csatornán, a Marnán és Szajnán tett vizi-utról. Széchenyi Géza ajánlásával. Szerk.: Baracsy Gabi. Bp., (2000), Wiking Marina Budapest Kft. Reprint kiadás. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, kissé kopott borítóval, egyébként jó állapotban.
13246.

Napló Gróf Széchenyi Ödön által "Hableány" nevü saját gőzösén Pestről Párizsig a Dunán, Lajos-csatornán, Majnán, Rajnán, a franczia összekötő-csatornán, a Marnán és Szajnán tett vizi-utról. Széchenyi Géza ajánlásával. Szerk.: Baracsy Gabi. Bp., (2000), Wiking Marina Budapest Kft. Reprint kiadás. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, kissé kopott borítóval, egyébként jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
3 600 HUF
9,92
EUR
,
10,75
USD
Number of bids:
1
Jankó Béla: A gőzhajózás kezdete a Dunán, Carolina, az első gőzhajó. A Közlekedési Múzeum Füzetei 2. Bp, 1967, a Közlekedési Múzeum kiadása. Papírkötésben. Megjelent 2000 példányban.
13247.

Jankó Béla: A gőzhajózás kezdete a Dunán, "Carolina", az első gőzhajó. A Közlekedési Múzeum Füzetei 2. Bp, 1967, a Közlekedési Múzeum kiadása. Papírkötésben. Megjelent 2000 példányban.

 
Sold
Starting price:
800 HUF
2,20
EUR
,
2,39
USD
Number of bids:
1
Farkas József: Az új élettől a Csopak tájáig. A balatonfüredi Jókai Termelőszövetkezet története. Veszprém, 1983., Jókai-ny. Kiadói papírkötés.
13248.

Farkas József: Az új élettől a Csopak tájáig. A balatonfüredi Jókai Termelőszövetkezet története. Veszprém, 1983., Jókai-ny. Kiadói papírkötés.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,31
EUR
,
3,58
USD
Number of bids:
1
Vajkai Aurél: Balatonmellék. Bp., 1964, Gondolat. Kiadói félvászon-kötés, kiadói javított papír védőborítóban. Megjelent 2400 példányban.
13249.

Vajkai Aurél: Balatonmellék. Bp., 1964, Gondolat. Kiadói félvászon-kötés, kiadói javított papír védőborítóban. Megjelent 2400 példányban.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,31
EUR
,
3,58
USD
Number of bids:
8
Small Balaton Regional Association. Kaposvár, én., Somogy Country Enterprise Centre. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
13250.

Small Balaton Regional Association. Kaposvár, én., Somogy Country Enterprise Centre. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,75
EUR
,
2,99
USD
Number of bids:
1
Gyócsi László: Hullámok hátán. (Nosztalgiakötet.) Bp., 2000., Szerzői kiadás. Vörös Ferenc illusztrációval. A szerzői fekete-fehér és színes fotóival. Kiadói papírkötés.
13251.

Gyócsi László: Hullámok hátán. (Nosztalgiakötet.) Bp., 2000., Szerzői kiadás. Vörös Ferenc illusztrációval. A szerzői fekete-fehér és színes fotóival. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,75
EUR
,
2,99
USD
Number of bids:
0
cca 1960-1970 La mer Hongroise. Bp., én., IBUSZ, kihajtható prospektus, francia nyelven.
13252.

cca 1960-1970 La mer Hongroise. Bp., én., IBUSZ, kihajtható prospektus, francia nyelven.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,75
EUR
,
2,99
USD
Number of bids:
1

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment