Printed Materials

Number of items: 273

1899 Bp., Útmutatás a vértetű keresésére, megismerésére és irtására, a Földművelésügyi m. kir. minister és m. kir. állami Rovartani Állomás ismeretterjesztő különlenyomata, 1 db színes litho melléklettel, 5p
14548.

1 600 HUF
cca 1900 össz. 4 db itáliai leporelló: Velence, Miláno, Firenze, Padova, kopott, helyenként sérült vászonkötésben
14549.

2 000 HUF
cca 1900-1910 Nagyméretű főkönyv, használatlan állapotban, Kanitz C. és Fiai Bp., márványozott lapélekkel, kissé kopott vászonborítóval, 46x31 cm
14550.

2 600 HUF
7,03
7,65
cca 1900 Erotikus nyomatok, 5 db
14551.

1 000 HUF
cca 1900 Üdvözlőlapok, nyomtatványok, menükártyák, dombor litho lapok, nagyrészt üresek
14552.

1 600 HUF
cca 1900 Velence, Szent Márk tér. Kézzel színezett nyomat, paszpartuban. Jelzés nélkül. 39x52 cm.
14553.

3 000 HUF
cca 1900 össz. 4 db leporelló: Velence, Trieszt, Nápoly, Pompeji, kopott, helyenként sérült vászonkötésben + 2 db Párizs, Ecole Supérieure de Pharmacie képeslap
14554.

2 000 HUF
cca 1900-1920 Ricordo di Napoli, Firenze, Pompei, Roma. 4 db leporelló fekete-fehér fotókkal, díszes, litografált borítóval, kissé sérült állapotban, közte kettő elvált a borítótól
14555.

1 800 HUF
1901 Magas-Tátra, Barlangligeti Casino bérletjegy
14556.

12 000 HUF
32,43
35,29
1905 Bp., Magyar Gazdák Vásárcsarnok Ellátó Szövetkezete, hordó- és palackborok árjegyzéke, 6 p., kissé sérült, középen hajtott
14557.

8 000 HUF
1906 Szemere Miklós sürgős interpellációja sajtóügyben a miniszterelnökhöz. 1906. okt. 10-én. Tiszteletpéldány. Bp., 1906., Hornyánszky Viktor, 29 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
14558.

1 600 HUF
1909 Sárospatak-Újhely, meghívó a Sátoraljaújhelyi Családi Lawn-Tennis Társaság mérkőzésére
14559.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF