Maps

Number of items: 92

cca 1880-1890 A máramarosi Kárpátok térképe, rajta Aknaszlatinával és Máramarosszigettel, Galícia és Bukovina részletével, azonosítatlan térkép részlet vászonra kasírozva, kissé foltos, 50x56 cm
13415.

3 000 HUF
cca 1870-1880 Franciaország térképe, metsz.: Bécs, Mischek Rudolf köre, Bécs, Ratth János, paszpartuban, 20x24 cm
13416.

1 400 HUF
Szarajevó plakát, 68×98 cm
13417.

Szarajevó plakát, 68×98 cm

3 000 HUF
Graecia cum Insulis et oris maris Aegaei, 2 db térkép, egyik szélén érdemi részeket nem érintő kis szakadások, 45×38 cm
13419.

3 400 HUF
9,19
10,00
cca 1941 Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye térképe, 1 : 430.000, Bp., M. kir. honv. Térk. Int., hajtva, kis sérülésekkel, 49,5x35 cm
13420.

1 200 HUF
1989 Kelet- és délkelet-Európa atlasza ökológiai, demográfiai és gazdasági térképekkel, grafikonokkal, hajtott. 1:1 250 000, 1:2 500 000. Österreichisches Ost- und Südosteuropa-Institut, Bécs. A térkép mérete: 50x56 cm
13421.

1 600 HUF
1947 Budai-hegyek kirándulótérképe, 1:25 000, Honvéd Térképészeti Intézet, 63×81 cm
13422.

4 000 HUF
1931 Japán-kínai háborús térkép, 1:750 000, hajtott, 49x66 cm
13423.

3 000 HUF
Veszprém, Baranya és Szabolcs-Szatmár megye közúti térképe, a közúti igazgatóságok kiadásai, 1:400 000, 1:200 000, hajtottak, 30x40 cm, 57x82 cm
13424.

2 400 HUF
13425.

1 600 HUF
1926 Bátky-Kogutowitz: A Dunántúl települési térképe. 1:600 000. 44x55 cm
13426.

1 000 HUF
Kirschenheuter Ferenc (?-?), működött a XX. sz. első felében: Budapest térképe, 1927. Vakok számára készült dombornyomott papírmasé térkép, lakkozott, jelzett, Kirschenheuter Ferenc autográf ajándékozási soraival a térkép tetején, kisebb sérülésekkel. 47x35 cm
13427.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF