Number of items: 318
2532783
11595
409
Other collectibles
Herendi hecsedli mintás váza, m: 14 cm. Jelzett, másodosztály, kézzel festett, kopásnyomokkal.
5 000 HUF
2532739
11596
409
Other collectibles
Zsolnay bika, kézzel festett, jelzett, (tervező:Sinkó András), sérült, m:15 cm, h:31 cm
6 000 HUF
2532801
11597
409
Other collectibles
Zsolnay juhász és kutyája, kézzel festett, jelzett, sérült, m:22 cm
8 000 HUF
2533006
11598
409
Other collectibles
Zsolnay porcelán Szent IStván figura, fehér mázas, jelzett, kis kopásnyommal, m: 22 cm
5 000 HUF
2534950
11599
409
Other collectibles
Zsolnay porcelán "Könyvet olvasó fiú", kézzel festett, jelzett, nyaka ragasztott, m:18,5 cm (tervező:Sinkó András) 1930körül
2 000 HUF
2539748
11600
409
Other collectibles
Zsolnay furulyázó juhász, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 26 cm
10 000 HUF
2537531
11601
409
48000
Other collectibles
Zsolnay vetkőző akt, eozin mázas, jelzett, hibátlan. m: 26 cm
48 000 HUF
2493862
11602
409
Other collectibles
Zsolnay porcelán "Labdás Öcsi", kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:13 cm (tervező:Sinkó András) 1930körül
2 600 HUF
2493947
11603
409
Other collectibles
20 000 HUF
2413348
11606
409
Other collectibles
10 000 HUF
2433373
11607
409
55000
Other collectibles
Zsolnay búzavirág mintás mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással.
55 000 HUF
2433295
11608
409
4800
Other collectibles
4 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m