Chinaware / Porcelain Number of items: 318
2498517
11519
409
Other collectibles
Zsolnay 6 db süteményes tányér. Historizáló, virágos dekor, 1903 körüli, máz alatti kék jelzéssel. Kézzel festett fajansz. Kopott, korának megfelelő mázrepedésekkel. d: 20cm
18 000 HUF
2523943
11522
409
Other collectibles
Antik Neu-Wien Biedermeier teáscsésze aljjal, kézzel festett porcelán, halvány lila fonddal, masszába nyomott jelzéssel. Kopott. Bécs, 1828. csésze aljjal m: 10 cm, alj d: 15 cm
10 000 HUF
2523945
11523
409
38000
Other collectibles
Antik Herendi Cubas mintás kaspó, kézzel festett porcelán, jelzett, erősen kopott, apró lepattanással, m: 8 cm, d: 14 cm
38 000 HUF
2523946
11524
409
Other collectibles
Antik Altwien csokoládés csészealj, kézzel festett porcelán, jelzett, d: 14 cm, XIX. század, kopásnyomokkal.
10 000 HUF
2523947
11525
409
Other collectibles
Antik Tatai teás csésze aljjal, Imre felirattal, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, XIX. század, csésze m: 7,5 cm, csésze alj d: 15 cm.
10 000 HUF
2523956
11526
409
90000
Other collectibles
Antik Herendi Gödöllő mintás cukortartó fedővel, kézzel festett porcelán, jelzett, kopott, m: 13 cm, d: 13,5 cm. XIX. század második fele.
90 000 HUF
2523968
11527
409
Other collectibles
Antik Herendi Gödöllő mintás 2 db tojás tartó, kézzel festett porcelán, jelzés nélkül, kopott, m: 7,5 cm. XIX. század második fele.
10 000 HUF
2523972
11528
409
Other collectibles
Antik kínai váza, kézzel festett porcelán, bronz foglalatban, foglalat lötyög, kopott, jelzés nélkül, m: 20 cm
20 000 HUF
2523970
11529
409
36000
Other collectibles
Antik japán Satsuma jellegű váza, kézzel festett fajansz, jelzett, kopott, mázrepedésekkel, m: 46 cm
36 000 HUF
2524758
11530
409
Other collectibles
12 000 HUF
2524755
11531
409
Other collectibles
12 000 HUF
2524754
11532
409
Other collectibles
12 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035