Art-ceramics

Number of items: 179

11325.

240 000 HUF
648,65
705,88
11326.

160 000 HUF
432,43
470,59
Gorka Lívia (1925-2011): Androméda. Mázas kőagyag. Alján jelzett: GL monogram, valamint WF 1. m: 14,5cm
11327.

100 000 HUF
270,27
294,12
Fürtös György: Falikép, nő madárral. Színes mázakkal festett pirogránit. Kivitelezve a Pécsi Zsolnay gyárban. 1970-es évek. Hibátlan. Jelzés nélkül. m:34x22,5cm
11328.

30 000 HUF
81,08
88,24
B 1968 jelzéssel: Kompozíció. Üvegmázas samottos, festett kerámia. Oldalán hátulról apró lepattanás. 35,5x19cm
11329.

36 000 HUF
97,30
105,88
Garányi József (1928-): Ülő nő aranyozott fátyolban 1979. Festett kerámia, jelzett, nyakánál apró gyári tűzrepedés, m: 27 cm
11330.

36 000 HUF
97,30
105,88
Royal Dux: Arab vadász. Színesen festett aranyozott fajansz. Kopott, restaurált, sérült. Jelzés nélkül. 1900 körül. Formaszám: 11775. 40x18x48cm (CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL)
11331.

55 000 HUF
148,65
161,76
Gorka Lívia (1925 - 2011) Díszváza. Korongozott és kézzel formázott samottos kerámia. Oldalukon csavart mintázatú, többrétegű, színes mázakkal festett és visszakarcolt technikával díszített vázatest. Vízkőmaradványok. Alján jelzett: festett Gorka Lívia. m: 28cm
11332.

28 000 HUF
75,68
82,35
Pál Ilona (1937-):Falitál (Geometrikus kompozíció). Színes mázakkal festett kerámia, jelzett, hibátlan d:25cm
11333.

8 000 HUF
23
11334.

18 000 HUF
48,65
52,94
Poszthabán borbélytál. Színesen festett ónmázas kerámia. Sérült, restaurált. Jelzés nélkül. Alján Ernst múzeum etikettjével (sérült). d: 25 cm
11335.

60 000 HUF
162,16
176,47
11336.

20 000 HUF
54,05
58,82

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF