Number of items: 441

Mann, Thomas: Ének a kisgyermekről. Gesang vom Kindchen. Ford.: Hegedüs Géza. Bp., 1957, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés. Magyar és német nyelven. Hegedüs Géza (1912-1999) író, költő, műfordító által Hubay Miklós (1918-2011) drámaíró, műfordító részére DEDIKÁLT példány.
17442.

3 000 HUF
Zsoldos Péter: A feladat. Tudományos-fantasztikus regény. Bp., 1987.,(Debrecen, Alföldi-ny.), 235+2 p. Harmadik kiadás. A borító illusztrációja Korga György munkája. Kiadói papírkötés.   A szerző, Zsoldos Péter (1930-1997) sci-fi-író és zeneszerző által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány.
17443.

2 000 HUF
29
Faludy György-Eric Johnson: Jegyzetek az esőerdőből.  A szerző, Faludy György (1910-2006) által DEDIKÁLT példány. Bp., 2003., Villon Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
17444.

2 000 HUF
18
Korda Tibor: Néked szól minden. Versek . Bp., 1922, Pallas Rt. Nyomdája. A szerző, Korda Tibor és az illusztrációkat készítő grafikus, Szigethy István által aláírt és számozott (250/81) példány. Kiadói papírkötésben, helyenként lapszéli sérülésekkel, utolsó lap kissé foltos.
17445.

4 000 HUF
Horn Gyula: Cölöpök. A szerző, Horn Gyula (1932-2013) egykori miniszterelnök, politikus által dedikált példány! Bp., 1991, Móra. Kiadói kartonált papírkötésben
17446.

3 000 HUF
11
17447.

5 000 HUF
Raffay Ernő: Politizáló szabadkőművesség. Jászi Oszkár és a Martinovics páholy államellenes tevékenysége 1906-1912. Bp., 2013, Kárpátia Stúdió, 372+4 p. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17448.

4 000 HUF
Weöres Sándor: magyar etűdök. Száz kis énekszöveg. Bp., 1985, Révai Nyomda. 1340. számozott példány. Kiadói kartonált kötés, belül a gerincnél részben szétvált, kötéstáblán sérülések, kopottas állapotban.
17449.

4 000 HUF
Puszta Sándor: Rapszódiák könyve. Bp., 1941. Kapisztrán Sajtó Szövetkezet, 1 (Molnár C. Pál (1894-1981): Illusztráció, fametszet, papír, jelzett, 11x7 cm) t. + 79 p. Kiadói festett egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval,15,5x12 cm   A szerző, Puszta Sándor (1911-1983) költő által dedikált példány.
17450.

5 000 HUF
Enfer Nr. 1. 100 Jahre rasierte Frauen in der Fotografie. Teil 1. Gründerzeit - ArtDeco. / 100 Years shaved women in Photography. Part 1. Victorian Period - ArtDeco. Nürnberg, 1996, H.B. Wilson DMK Co. Fekete-fehér művészi aktfotókkal illusztrálva. Német és angol nyelven. Kiadói műbőr-kötés.
17451.

2 800 HUF
7,57
8,24
Machiavelli Miklós: Értekezések Titus Livius Romai történeteinek X. első könyve fölött. Magyarította: Pados János. Pest, 1862., Lauffer és Stolp, (Gyurian József-ny.), XVI+2+517+XI p. Korabeli kopott félvászon-kötés, foltos lapokkal, intézményi bélyegzőkkel, az elősző első oldalán szöveget is érintő hiánnyal (V/VI.)
17452.

3 800 HUF
10,27
11,18
Hunyady József: A magyar könyvkötés művészete a mohácsi vészig. 12 szövegképpel és 24 táblával. A kötet végén: A könyvkötés irodalmának bibliográfiája 1935-ig.(59-109 p.) Bp., 1937, Attila Nyomda Rt., 111 p.+XXIV (fekete-fehér képtáblákkal) t. Kiadói papírkötés, a borítón kis szakadásokkal. 458. számú számozott példány.
17453.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF