Books: History

Number of items: 180

Rózsa György: Régi várképek. A Magyar Nemzeti Múzeum történeti emlékei. Bp.,1959, Magyar Nemzeti Múzeum-Történeti Múzeum,(Rotaprint-ny.), 20 p.+XXII t. Kiadói kissé piszkolódott félvászon-kötés, Megjelent 1000 példányban.
15677.

4 000 HUF
10,61
11,43
11
Gustav A. Wetter: A szovjet ideológia ma. A dialektikus és történelmi materializmus. hn., én., nyn. Kiadói kissé kopott papírkötés, a gerincen kis folttal. 165. számú számozott példány. Ritka!
15678.

4 000 HUF
10,61
11,43
Hitler, Adolf: Harcom (Mein Kampf). Isle of Man, 1996, Interseas Editions, 367 p. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
15679.

4 000 HUF
10,61
11,43
22
Krausz Tamás: A Szovjetunió története. 1914-1991. A rövid XX. század. Bp., 2008., Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés.
15680.

4 000 HUF
10,61
11,43
Bornemisza Péter: Ördögi kísértetek 1578.Jegyzetekkel ellátott Bp., 1955. MTA. Kiadói egészvászon kötésben
15681.

3 000 HUF
7,96
8,57
Tüdős S. Kinga: Székely főnemesi életmód a XVII. század alkonyán. Kolozsvár,1999,Kriterion. Kiadói kopott kartonált papírkötés.
15682.

2 800 HUF
7,43
8,00
Barkóczi László-Bóna István-Mócsy András: Pannonia története. Szerk.: Harmatta János. Bp., 1963., Tankönyvkiadó, 151 p.+12 (fekete-fehér képtáblák) t.+2 (térkép mellékletek) t. + 1 (hibajegyzék) sztl. lev. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 4000 példányban.
15683.

2 000 HUF
5,31
5,71
15684.

4 800 HUF
12,73
13,71
15685.

12 000 HUF
31,83
34,29
Archaeologiae Graecae or the Antiquities of Greece. By John Potter, M.A. and Fellow of Lincoln College. Oxford, 1699, Hiányzó első és hátsó kötéstábla, viseltes állapotban / damaged condition
15686.

5 000 HUF
13,26
14,29
Trócsányi Zoltán: A történelem árnyékában. Dedikált példány! Bp., 1936, Hungária. Kiadói fehér papírkötésben papír védőborító nélkül
15687.

5 000 HUF
13,26
14,29
15688.

3 800 HUF
10,08
10,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF