Watches

Number of items: 80

Longines niellós, aranyozott ezüst női alakokkal és tigrissel díszített dupla ezüst fedeles zsebóra. Sérült számlap, szép állapot, jelzett szerkezet és tok (egyező sorszám 2727606) nem jár. d: 50 mm
12117.

20 000 HUF
54,05
58,82
45
12118.

10 000 HUF
27,03
29,41
2 db zsebóra: Invicta alpakkal tokos férfi nyitott zsebóra, működőképes d: 43 mm + Ezüst (Ag) tokos jelzés nélküli régi zsebóra, nem működik d: 45 mm
12119.

16 000 HUF
43,24
47,06
Certina férfi karóra, mechanikus szerkezettel, analóg kijelzős, működik, kopott, karcos, d: 35mm
12120.

10 000 HUF
27,03
29,41
Hero női karóra, mechanikus szerkezettel, működik, kopott, bőr szíjjal, d: 18mm
12121.

3 000 HUF
Yves Saint Laurent női quartz karóra, acél szíjjal, működik. d: 32mm
12122.

18 000 HUF
48,65
52,94
Modane férfi karóra, quartz szerkezettel, analóg kijelzős, működik, kopott, karcos, d: 32mm
12123.

5 000 HUF
17
Universal Geneve mechanikus karóra, bőr szíjjal, működik, 3,5×3 cm
12124.

70 000 HUF
189,19
205,88
Longines női karóra az 1980-as évekből, Ref: 1136 Cal 817 kézi felhúzású 20 mikron vastagságban aranyozott 20x25 mm eredeti bőr szíjjal.
12125.

26 000 HUF
70,27
76,47
Yves Saint Laurent férfi quartz karóra, bőr szíjjal, működik. d: 35mm
12126.

18 000 HUF
48,65
52,94
Pulsar női kvarc karóra, stainless steel gumis szíjjal, aranyozott tokban, működő állapotban
12127.

6 000 HUF
Associazione Calcio Milan sport karóra, vászon szíjjal, elemcserére szorul, kopásnyomokkal, d: 36 mm
12128.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF