Ships Balaton Number of items: 20
2539454
14057
409
Ships Balaton
Other collectibles
Szelényi Károly: Balaton. - - fényképei. Keresztury Dezső bevezetőjével. Bp., 1989., Officina Nova. Kiadói bársony-kötésben, kiadói papírborítóban. Minikönyv. Megjelent 2500 példányban, ebből: 1500 magyar, 500 német, és 500 angol példány. Ez angol nyelvű példány. Kereskedelmi forgalomba nem került.
6 000 HUF
2540606
14058
409
Ships Balaton
Other collectibles
Der Balaton. Keszthely, Verlag des Balatoni Szövetség. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
5 000 HUF
2124566
14059
409
Ships Balaton
Other collectibles
4 000 HUF
2536310
14060
409
Ships Balaton
Other collectibles
Darnay-Dornyay Béla - Zákonyi Ferenc: Balaton, útikalauz. 1957, Sport. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kihajtható, Balaton térkép melléklettel, szakadt. Kiadói kopott félvászon kötésben.
1 000 HUF
2542720
14061
409
Ships Balaton
Other collectibles
A Balaton keleti medencéjének térképe, hajtásnál kis szakadásokal 91x60 cm
4 000 HUF
2510022
14062
409
Ships Balaton
Other collectibles
Bertha Bulcsu: Balatoni évtizedek. Magyarország felfedezése. Bp., 1978, Szépirodalmi Könyvkiadó. Második kiadás. Balla Demeter fekete-fehér fotóival illusztrálva. Egészvászon kötésben, kissé szakadozott papír védőborítóban
2534977
14063
409
Ships Balaton
Other collectibles
Bíró József: Hajók a Balatonon. Bp., 1966, Magyar Közlekedési Múzeum - Veszprém Megye Múzeumi Igazgatósága. Kiadói kopott papírkötés.
1 600 HUF
2542022
14064
409
Ships Balaton
Other collectibles
1957 Balatoni Hírmondó. Szerk.: Lukács Béla. Bp., IBUSZ-Országos Üdülővendéglátó Vállalat, 28 p. Gazdag képanyaggal, korabeli reklámokkal.
1 200 HUF
2542799
14065
409
Ships Balaton
Other collectibles
cca 1930 A Balaton és környékének térképe 47x31 cm
2 000 HUF
2543043
14066
409
Ships Balaton
Other collectibles
Szalai Zoltán: Balatoni képes krónika. Bp., 1969, Corvina. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott kiadói papír védőborítóban.
2 000 HUF
2499893
14067
409
Ships Balaton
Other collectibles
Vegyes Balatonnal kapcsolatos tétel,4 db:
1968 Balaton Guide, HungarHotels,Bp.,1968,Cartographia, 19x56 cm, kihajtva: 39x56 cm.;
cca 1970 Balatoner Fremdenführer, 20x57 cm, kihajtva: 40x57 cm.;
cca 1990-2000 Abbatia Benedictina Tihany, [Veszprém], F. Szelényi Ház.;
1963 Balaton. Útikönyvek. Szerk.: Major Béla. Bp.,(1963),Panoráma. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, térkép-melléklettel, egy-két aláhúzással, kissé kopott borítóval.
1 200 HUF
2538387
14068
409
Ships Balaton
Other collectibles
1930 Balatonlelle, fakutya a Balaton jegén, fotó, 6×9 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035