Antique Number of items: 86
2534214
11969
409
Antique
Other collectibles
Fali dísztárgy, gyöngyház berakású festett orientális helyszínt ábrázoló képpel, hátoldala kinyitható tükör, fa keretben, XX. sz. eleje, sérült, hiányos, 38×32,5 cm. Soós Imre (1921-2013), műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
8 000 HUF
2538170
11970
409
Antique
Other collectibles
Karaffa. Alpakka, cabochon kövekkel díszített alpakka. m: 32 cm
6 000 HUF
2538173
11971
409
Antique
Other collectibles
Dísztőr, réz hüvellyel, rekeszzománc díszítéssel a markolaton 35 cm
3 000 HUF
2466085
11972
409
Antique
Other collectibles
6 000 HUF
2537857
11973
409
Antique
Other collectibles
Régi tajtékpipa, ezüst (Ag) kupakkal, jelzett (Osztrák-Magyar Monarchia, 1872-1922 között), kis horpadásokkal, kopásnyomokkal, 9x9 cm
12 000 HUF
2541734
11974
409
Antique
Other collectibles
Ikon másolat, Stellaart: Megváltó Ktrisztus, 13. sz, . Vegyes technika, fa. 14x10cm
3 000 HUF
2541751
11975
409
Antique
Other collectibles
Ikon másolat, Gősi Adrienne: Szent Erzsébet, . Vegyes technika, fa. 7x5cm
3 000 HUF
2535598
11976
409
Antique
Other collectibles
Antik autósnotesz, fém rátéttel, kopott, sérült, lapjai üresek, 17x13cm
1 600 HUF
2541725
11977
409
Antique
Other collectibles
Ikon másolat, Stellaart: Isten anyja a gyermekével, 18, sz, . Vegyes technika, fa. 13x9,5cm
3 000 HUF
2541722
11978
409
Antique
Other collectibles
Ikon másolat, Gősi Adrienne: Madonna a gyermekkel, kora reneszánsz másolat, . Vegyes technika, fa. 12x10cm
3 000 HUF
2541718
11979
409
Antique
Other collectibles
Ikon másolat, Gősi Adrienne: Pantokrátor Krisztus 15. sz. Szent Katalin kolostor, Szerbia. Vegyes technika, fa. 21x14cm
4 000 HUF
2541661
11980
409
Antique
Other collectibles
Ikon másolat, Gősi Adrienne: Krisztus Pantokrátor 17. sz. Nesszebár. Vegyes technika, fa. 26x17,5cm
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035