Number of items: 371

Herendi: Karneváli hölgy. Kézzel festett porcelán. Tervező: Schrammel Imre (1933- ) Jelzett. Hibátlan. m: 38 cm / Herend fine china Carnival Lady Figurine - Herend Butterfly design. Height 38 cm, marked: Herend stamp and serial number: 15006-0-00 PAP (CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL/ONLY PERSONAL COLLECTION)
11154.

360 000 HUF
972,97
1 058,82
Zsolnay dísztál. Hibátlan, korának megfelelő kopásokkal és gyári tűzrepedéssel. Színesen festett és aranyozott porcelánfajansz. Peremén rokályos és áttört díszítmények, öblében keleties virágdekor. Jelzett: alján 1880-1890 körüli, masszába nyomott Zsolnay Pécs Madi in Austria-Hungaria jelzés, benyomott 4026-os formaszám. d: 45 cm (CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL)
11155.

200 000 HUF
540,54
588,24
Zsolnay fali dísztál. Korának megfelelő kopásokkal, egy apró gyári tűzrepedéssel valamint csorbával. Színesen festett és aranyozott, alap- és kobaltkék mázas porcelánfajansz áttört és szív alakú osztásokkal, illetve festett virágmintás és krizantémos díszítéssel. Jelzett: 1880-1890 körüli, masszába nyomott Zsolnay Pécs, mázalatti kékkel halványan látszódó családi pecsét és Made in Austria-Hungaria jelzés, valamint 3554-es, 36-os és 50-es formaszámok. d: 30 cm. (CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL/ONLY PERSONAL COLLECTION)
11156.

120 000 HUF
324,32
352,94
Zsolnay kínálótál. Porcelánfajansz, kívül- belül színesen festett virágmintás, külső részén duplafalú áttört díszítéssel. Jelzett: máz alatt kékkel, Made is Austria-Hungary és benyomott ZSOLNAY PÉCS. Fazonszám: 1334. (50) 1880 körül. (Restaurált) Méret: 14x19x19 cm
11157.

80 000 HUF
216,22
235,29
11158.

140 000 HUF
378,38
411,76
Schütz Cilli fajansz váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, 30,5 cm
11159.

40 000 HUF
108,11
117,65
Patrizia Gucci, a világhírű divattervező dinasztia tagja tervezte Zsolnay salátástál. Kézzel festett porcelán. Jelzett. Hibátlan. d: 25cm
11160.

10 000 HUF
27,03
29,41
10
Josef Strnact porcelán óriás amfora. Kézzel festett, jelzett, a fedő belsején kis sérülésekkel, máshol kopásokkal. 54 cm
11161.

26 000 HUF
70,27
76,47
Royal Dux Jeges medve, kézzel festett porcelán, jelzett. Apró tűzrepedéssel az alján. m: 25cm
11162.

30 000 HUF
81,08
88,24
Herendi Viktória mintás körmös mini váza, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m:13cm
11163.

18 000 HUF
48,65
52,94
Herendi Viktória mintás porcelán fedeles urnavázácska. Kézzel festett, jelzett, kis sérüléssel 9 cm
11164.

3 000 HUF
Herendi Viktória mintás hármas kínálótál, szív alakú fogóval. Kézzel festett porcelán, kopott, jelzett, d: 33 cm.
11165.

50 000 HUF
135,14
147,06

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF