Art-ceramics
Number of items: 152
2484067
11050
408
Art-ceramics
Other collectibles
Iparművész váza Mázas kerámia, kézzel festett, jelzés nélkül 21 cm
1 000 HUF
2468829
11051
408
3800
Art-ceramics
Other collectibles
Iparművészeti Vállalatos Gorka habános kerámia váza. Jelzés nélkül, kopásnyomokkal, alján kis lepattanásokkal, m: 17 cm
3 800 HUF
2532219
11052
408
30000
Art-ceramics
Other collectibles
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Molett lány. mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 31 cm
30 000 HUF
2452392
11053
408
Art-ceramics
Other collectibles
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Angyal.
Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 22 cm
18 000 HUF
2452442
11054
408
Art-ceramics
Other collectibles
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Hölgy mécsestartókkal.
Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18x20x30 cm
20 000 HUF
2468017
11055
408
36000
Art-ceramics
Other collectibles
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Hölgy virággal, mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 36 cm
36 000 HUF
2468019
11056
408
24000
Art-ceramics
Other collectibles
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Kendős lány, mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 23 cm
24 000 HUF
2468023
11057
408
36000
Art-ceramics
Other collectibles
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Lány kaspókkal, mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 34 cm, d:22cm
36 000 HUF
2522567
11058
408
Art-ceramics
Other collectibles
Kovács Éva (1938-2017): Ülő lány, mázas kerámia, kopásnyomokkal, jelzett, m: 14cm
4 000 HUF
2451354
11059
408
Art-ceramics
Other collectibles
Kovács Éva Iparművészeti Vállalatos furulyás legény kerámia szobor, jelzés nélkül, sérült 18 cm
1 000 HUF
2452372
11060
408
Art-ceramics
Other collectibles
Kovács Éva (1938-2017): Anya gyermekeivel. Kézzel festett mázas kerámia, jelzett, apró csorba. 20x18x25cm (CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL)
20 000 HUF
2452374
11061
408
Art-ceramics
Other collectibles
Kovács Éva (1938-2017): Anya gyermekével. Kézzel festett mázas kerámia, jelzett, apró csorba. 25x13x21,5cm (CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL)
20 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m