Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 66

31272.

7 000 HUF
18,92
20,59
DN Budapesti (Budai) Torna Egylet 1875 - E.É.E. Kis Érem jelzett Ag sportérem (12,44g/0.800/31mm) T:1-
31273.

DN "Budapesti (Budai) Torna Egylet 1875 - E.É.E. Kis Érem" jelzett Ag sportérem (12,44g/0.800/31mm) T:1-

9 000 HUF
24,32
26,47
DN Budapesti (Budai) Torna Egylet 1875 - E.É.E. Kis Érem ezüstözött Br sportérem, egyik szalagon (4x) (31mm) T:1-,2 patina
31274.

DN "Budapesti (Budai) Torna Egylet 1875 - E.É.E. Kis Érem" ezüstözött Br sportérem, egyik szalagon (4x) (31mm) T:1-,2 patina

1 400 HUF
DN ELŐRE SE zománcbetétes, kerékpár sport Zn plakett, hátoldalon márvány- / faltalphoz kialakított csavarmenetekkel (88x50mm) T:1-,2
31275.

DN "ELŐRE SE" zománcbetétes, kerékpár sport Zn plakett, hátoldalon márvány- / faltalphoz kialakított csavarmenetekkel (88x50mm) T:1-,2

4 000 HUF
DN Old Boys of Vasas SC Budapest kétoldalas Br labdarúgó sport emlékérem, egyik oldalon a játékosok aláírásaival (63mm) T:2 patina
31276.

DN "Old Boys of Vasas SC Budapest" kétoldalas Br labdarúgó sport emlékérem, egyik oldalon a játékosok aláírásaival (63mm) T:2 patina

2 800 HUF
7,57
8,24
Ausztria 1902. Graf Harrach Preis - Achter mit Steuermann / Wiener Regatta Verein - XXII Amateur Ruder Regatta 15. Juni 1902 peremen jelzett Ag evezős sport emlékérem (20,32g/0.800/36mm) T:1- / Austria 1902. Graf Harrach Preis - Achter mit Steuermann / Wiener Regatta Verein - XXII Amateur Ruder Regatta 15. Juni 1902 hallmarked rowing sports (20,32g/0.800/36mm) C:AU
31277.

Ausztria 1902. "Graf Harrach Preis - Achter mit Steuermann / Wiener Regatta Verein - XXII Amateur Ruder Regatta 15. Juni 1902" peremen jelzett Ag evezős sport emlékérem (20,32g/0.800/36mm) T:1- / Austria 1902. "Graf Harrach Preis - Achter mit Steuermann / Wiener Regatta Verein - XXII Amateur Ruder Regatta 15. Juni 1902" hallmarked rowing sports (20,32g/0.800/36mm) C:AU

11 000 HUF
29,73
32,35
Ausztria 1905. Graf Harrach Preis - Achter mit Steuermann / Wiener Regatta Verein - XXV Amateur Ruder Regatta 18. Juni 1905 peremen jelzett Ag evezős sport emlékérem (22,28g/0.800/36mm) T:1- ph. / Austria 1905. Graf Harrach Preis - Achter mit Steuermann / Wiener Regatta Verein - XXII Amateur Ruder Regatta 18. Juni 1905 hallmarked rowing sports (22,28g/0.800/36mm) C:AU edge error
31278.

Ausztria 1905. "Graf Harrach Preis - Achter mit Steuermann / Wiener Regatta Verein - XXV Amateur Ruder Regatta 18. Juni 1905" peremen jelzett Ag evezős sport emlékérem (22,28g/0.800/36mm) T:1- ph. / Austria 1905. "Graf Harrach Preis - Achter mit Steuermann / Wiener Regatta Verein - XXII Amateur Ruder Regatta 18. Juni 1905" hallmarked rowing sports (22,28g/0.800/36mm) C:AU edge error

11 000 HUF
29,73
32,35
Ausztria 1906. Österreichischer Schwimmsport Aussuchung / Meisterschaft von Österreich im jelzett Ag úszó sport emlékérem Schw. 500m II. PR. 28. X. 06 gravírozással (14,36g/0.800/33mm) T:1- felszíni karcok / Austria 1906. Österreichischer Schwimmsport Aussuchung / Meisterschaft von Österreich im hallmarked Ag swimming sport commemorative medallion, with Schw. 500m II. PR. 28. X. 06 engraving (14,36g/0.800/33mm) C:AU surface scratches
31279.

Ausztria 1906. "Österreichischer Schwimmsport Aussuchung / Meisterschaft von Österreich im" jelzett Ag úszó sport emlékérem "Schw. 500m II. PR. 28. X. 06" gravírozással (14,36g/0.800/33mm) T:1- felszíni karcok / Austria 1906. "Österreichischer Schwimmsport Aussuchung / Meisterschaft von Österreich im" hallmarked Ag swimming sport commemorative medallion, with "Schw. 500m II. PR. 28. X. 06" engraving (14,36g/0.800/33mm) C:AU surface scratches

11 000 HUF
29,73
32,35
Ausztria 1933. Berlin-Budapest-Bécs sportverseny 1933. június 24. ezüstözött Br díjérem. Szign.: Grienauer (72,85g/60mm) T:2 kis ph. /  Austria 1933. Berlin-Budapest-Vienna SportS Competition, 24th June 1933 silver plated Br award medal. DREI-STAEDTE-ACHTER BERLIN-BUDAPEST-WIEN - WIEN AM 24 JUNI 1933 Sign.: Grienauer (72,85g/60mm) C:XF small edge error
31280.

8 000 HUF
Jugoszlávia 1986-1988. Autó-motor rali a kiskőszegi csata emlékére zománcozott fém díjérem (2xklf, 1986-os ezüst- és 1988-as bronz díjérem), mindkettő Auro-Metal Subotica gyártói jelzéssel T:2,2- Yugoslavia 1986-1988. Auto Moto reli - Batinska bitka enamelled metal medallion (2xdiff, 1986 silver- and 1988 bronze prize), both with Auro-Metal Subotica makers mark C:XF,VF
31282.

Jugoszlávia 1986-1988. "Autó-motor rali a kiskőszegi csata emlékére" zománcozott fém díjérem (2xklf, 1986-os ezüst- és 1988-as bronz díjérem), mindkettő "Auro-Metal Subotica" gyártói jelzéssel T:2,2- Yugoslavia 1986-1988. "Auto Moto reli - Batinska bitka" enamelled metal medallion (2xdiff, 1986 silver- and 1988 bronze prize), both with "Auro-Metal Subotica" maker's mark C:XF,VF

1 600 HUF
NSZK 1972-1975. 9db klf túranap jelvény szalagon, közte 1975. 2. Nemzetközi Túranap - SC Rechtmehring - Berchtesgadener Tracht + Maitenbeth 1975 festett Br jelvények B. LAIB 7531 PFORZHEIM / EISINGEN, B. LAIB 7531 EISINGEN gyártói jelzéssel (120x58mm, 74x60mm) T:1- FRG 1972-1975. 9cs of diff hiking day badges with rissons, with 1975. 2. Int. Wandertag (2nd International Hiking Day) - SC Rechtmehring - Berchtesgadener Tracht + Maitenbeth 1975 painted Br badges with makers marks B. LAIB 7531 PFORZHEIM / EISINGEN, B. LAIB 7531 EISINGEN (120x58mm, 74x60mm) C:AU
31283.

NSZK 1972-1975. 9db klf túranap jelvény szalagon, közte 1975. "2. Nemzetközi Túranap - SC Rechtmehring - Berchtesgadener Tracht" + "Maitenbeth 1975" festett Br jelvények "B. LAIB 7531 PFORZHEIM / EISINGEN", "B. LAIB 7531 EISINGEN" gyártói jelzéssel (120x58mm, 74x60mm) T:1- FRG 1972-1975. 9cs of diff hiking day badges with rissons, with 1975. "2. Int. Wandertag (2nd International Hiking Day) - SC Rechtmehring - Berchtesgadener Tracht" + "Maitenbeth 1975" painted Br badges with makers marks "B. LAIB 7531 PFORZHEIM / EISINGEN", "B. LAIB 7531 EISINGEN" (120x58mm, 74x60mm) C:AU

1 800 HUF
Szovjetunió 1981. XVII. Szocialista Országok Spartakiada / Minsk - Úszás - Vizilabda Br díjérem (60mm) T:1- Soviet Union 1981. XVIIth Spartakiada of the Socialist Countries / Minsk - Swimming - Water polo Br award medal (60mm) C:AU
31284.

Szovjetunió 1981. "XVII. Szocialista Országok Spartakiada / Minsk - Úszás - Vizilabda" Br díjérem (60mm) T:1- Soviet Union 1981. "XVIIth Spartakiada of the Socialist Countries / Minsk - Swimming - Water polo" Br award medal (60mm) C:AU

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF