Military

Number of items: 52

~1919-1945. Zománcozott címeres Al harcjármű vagy motorkerékpár jelvény, előlapon a címer alatt 22 beütéssel, a címer mellett jobbra BERÁN N BUDAPEST DÖBRENTEI U. 2. gyártói jelzéssel, hátlapon HM (Honvédelmi Minisztérium) beütéssel (90x140mm) T:1-,2 kétoldali csavarmeneteknél rozsdafoltok
32089.

~1919-1945. Zománcozott címeres Al harcjármű vagy motorkerékpár jelvény, előlapon a címer alatt "22" beütéssel, a címer mellett jobbra "BERÁN N BUDAPEST DÖBRENTEI U. 2." gyártói jelzéssel, hátlapon "HM (Honvédelmi Minisztérium)" beütéssel (90x140mm) T:1-,2 kétoldali csavarmeneteknél rozsdafoltok

260 000 HUF
702,70
764,71
1920. Vitézi Jelvény zománcozott Br jelvény, hátlapon ferde kitűzőpántokkal, JEROUSCHEK BPEST SEMMELWEIS U. 7. gyártói jelzéssel (57x37mm) T:1-,2 patina
32090.

1920. "Vitézi Jelvény" zománcozott Br jelvény, hátlapon ferde kitűzőpántokkal, "JEROUSCHEK BPEST SEMMELWEIS U. 7." gyártói jelzéssel (57x37mm) T:1-,2 patina

65 000 HUF
175,68
191,18
13
1922. Magyar Bronz Érdemérem aranyozott bronz kitüntetés, peremén BRONZ fémjel T:2 kopott aranyozás, ph. Hungary 1922. Hungarian Bronze Merit Medal gold plated bronze decoration with BRONZ hallmark on edge C:XF worn gold plating, edge error  NMK 392.
32091.

1922. "Magyar Bronz Érdemérem" aranyozott bronz kitüntetés, peremén "BRONZ" fémjel T:2 kopott aranyozás, ph. Hungary 1922. "Hungarian Bronze Merit Medal" gold plated bronze decoration with "BRONZ" hallmark on edge C:XF worn gold plating, edge error NMK 392.

8 000 HUF
1922. Magyar Koronás Bronzérem aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:2 patina Hungary 1922. Hungarian Bronze Medal with the Holy Crown gilt bronze decoration without ribbon C:XF patina  NMK.: 412.
32092.

1922. "Magyar Koronás Bronzérem" aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:2 patina Hungary 1922. "Hungarian Bronze Medal with the Holy Crown" gilt bronze decoration without ribbon C:XF patina NMK.: 412.

12 000 HUF
32,43
35,29
1926. Vitézi Jelvény zománcozott Br miniatűr gomblyukjelvénye gyártói jelzés nélkül (17x11mm) T:2  NMK 334.
32093.

1926. "Vitézi Jelvény" zománcozott Br miniatűr gomblyukjelvénye gyártói jelzés nélkül (17x11mm) T:2 NMK 334.

12 000 HUF
32,43
35,29
~1930. Katonai Mária Terézia Rend kitüntetés miniatűrjéhez tartozó fémjelzett 14K arany (Au) gyűrű, zománcozott miniatűr rátét lecserélve, gyűrű belső felén gravírozva KOLIN 1757 - VI / 18. (br.: 11,45/0.585) T:2- Hungary ~1930. Military Order of Maria Theresia decorations Au ring with hallmark. Rings enamelled miniature badge replaced, inside the ring engraved KOLIN 1757 - VI / 18. (gr.: 11,45g/0.585) C:VF
32094.

~1930. "Katonai Mária Terézia Rend" kitüntetés miniatűrjéhez tartozó fémjelzett 14K arany (Au) gyűrű, zománcozott miniatűr rátét lecserélve, gyűrű belső felén gravírozva "KOLIN 1757 - VI / 18." (br.: 11,45/0.585) T:2- Hungary ~1930. "Military Order of Maria Theresia" decoration's Au ring with hallmark. Ring's enamelled miniature badge replaced, inside the ring engraved "KOLIN 1757 - VI / 18." (gr.: 11,45g/0.585) C:VF

100 000 HUF
270,27
294,12
~1930-1940. Isten-Haza-Király zománcozott Levente sapkajelvény (42x34mm) T:2- zománchiba, egyik rögzítőpánt hiányzik
32095.

~1930-1940. "Isten-Haza-Király" zománcozott Levente sapkajelvény (42x34mm) T:2- zománchiba, egyik rögzítőpánt hiányzik

3 000 HUF
15
1938. Felvidéki Emlékérem Br kitüntetés mellszalagon T:2 patina Hungary 1938. Upper Hungary Medal Br decoration with ribbon C:XF patina NMK 427.
32096.

1938. "Felvidéki Emlékérem" Br kitüntetés mellszalagon T:2 patina Hungary 1938. "Upper Hungary Medal" Br decoration with ribbon C:XF patina NMK 427.

2 400 HUF
15
32097.

400 000 HUF
1 081,08
1 176,47
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére Zn emlékérem. Szign.:BERÁN L. T:2 oxidáció Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania Zn medal. Sign.:BERÁN L. C:XF oxidation NMK 428.
32098.

1 200 HUF
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére Zn emlékérem mellszalag nélkül. Szign.: BERÁN L. T:2 szennyeződés, kis ph. Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania Zn medal without ribbon. Sign.: BERÁN L. C:XF,VF NMK 428.
32099.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalag nélkül. Szign.: BERÁN L. T:2 szennyeződés, kis ph. Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal without ribbon. Sign.: BERÁN L. C:XF,VF NMK 428.

1 600 HUF
1940. Nemzetvédelmi Kereszt / A Hazáért ezüstözött Br kitüntetés mellszalaggal, 1942-ben kiállított viselési igazolvánnyal T:2 Hungary 1940. National Defence Cross gilt Br decoration with ribbon, with bearers ID from 1942 C:XF NMK 442.
32100.

1940. "Nemzetvédelmi Kereszt / A Hazáért" ezüstözött Br kitüntetés mellszalaggal, 1942-ben kiállított viselési igazolvánnyal T:2 Hungary 1940. "National Defence Cross" gilt Br decoration with ribbon, with bearers ID from 1942 C:XF NMK 442.

5 000 HUF
23

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF