1854 Magyarországot illető Országos Kormánylap. 1854. Évfolyam. Első rész. 216. 1854. augustus 9-én kelt császári nyiltparancs. Átkötött félvászon-kötésben, ceruzás aláhúzásokkal és lapszéli jegyzetekkel, a bekötött 'üres' lapokon egykorú jegyzetekkel. Magyar és német nyelven, 500-571 p.
Szászy István: Nemzetközi magánjog. A Magyar Tudományos Akadémia Jogtudományi Bizottságának kiadványsorozata. 9. szám. Bp., 1938.,[Slyvester-ny.], III-XII+531 p. Átkötött félvászon-kötés, hiányzó címlappal.
Id. Dajkovics István - Ifj. Dajkovics István: A ma érvényben lévő magyar öröklési jog kézikönyve. Jogi Zsebkönyvek Gyűjteménye XIX. Bp., 1926., Grill Károly, VIII+214+1 p. Kiadói kopott egészvászon-kötés, aláhúzásokkal.
Csánk Béla: Adalékok az angol törvénykezési joghoz. A Budapesti Kir. M. Pázmány Péter Tudományegyetem Perjogi Szemináriumának Kiadványai 1. Bp., 1937., Sylvester-ny., 129+3 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, egy-két lap szélén kis szakadásokkal.
Angyal Pál: Kettős házasság a családi állásra vonatkozó bűntettek és vétségek. A Magyar Büntetőjog Kézikönyve 15. Bp.,1938,Attila-Nyomda, XVII+1+108 p. Kiadói papírkötés, aláhúzásokkal, bejegyzésekkel, a gerincen kis szakadással.
Móra Mihály: Házassági kereseti jog. A köteléki perben az egyházi jog szerint. Baranyay Jusztin előszavával. Értekezések a Budapesti Kir. M. Pázmány Péter Tudományegyetem Egyházi Jogi Szemináriumából 2. sz../A Kir. M. Pázmány Péter Tudományegyetem Polgári Törvénykezési Jogi Szemináriumának kiadványai 3. sz. Bp.,1941,Szent István-Társulat, X+2+260 p. Kiadói kissé foltos papírkötésben, az elülső borítón kis sérüléssel, kis hiánnyal.
Kuncz Ödön: A jog birodalma. Bevezetés a jog- és államtudományba. Bp., 1946., Grill, 151 p. Második, átdolgozott és bővített kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kissé foltos lapélekkel.
Kelemen László: A szerződésen alapuló kötelem. Acta Univeristatis Szegediensis. Tomus XVI. Fasc. 1. Szeged, 1941., M. Kir. Ferenc József-Tudományegyetem Barátainak Egyesülete, 88 p. Átkötött félvászon-kötés.