Books: History

Number of items: 141

Marjalaki Kiss Lajos: Anonymus és a magyarság eredete. Visszhang Zajti híradására. Miskolc, 1929, (Miskolci Könyvnyomda Rt.), 36 p. Kiadói papírkötés.
15667.

3 000 HUF
Preszly Lóránd: A nemzeti társadalom alapkérdései. Négy tanulmány. Bp., 1926., Honvédelem Katonai Hetilap, 93 p. Kiadói papírkötés, javított, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, pár lapon szakadással.
15668.

Preszly Lóránd: A nemzeti társadalom alapkérdései. Négy tanulmány. Bp., 1926., "Honvédelem" Katonai Hetilap, 93 p. Kiadói papírkötés, javított, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, pár lapon szakadással.

3 000 HUF
Marcus Tullius Cicero beszéde Manilius törvényjavaslata mellett a néphöz. A jegyzeteket írta: Pintér Endre. Bécs, k.n., 1846. Színes papírkötésben.
15669.

3 000 HUF
Komoróczy György: A kereskedelem és ipar Szent István korában. Domanovszky Sándor előszavával. Bp.,(1938), Budapesti Kereskedelmi és Iparkamara, 102 p + 1 (Kihajtható térkép) t. Korabeli átkötött félvászon-kötés, az eredeti elülső papírborítót bekötötték, kopott borítóval, intézményi bélyegzőkkel.
15670.

1 600 HUF
15671.

2 000 HUF
15672.

3 600 HUF
9,73
10,59
15673.

3 000 HUF
Szalay László: Magyar történelmi emlékek. IV. köt.: Gróf Károly Sándor önéletírása. I. rész. Toldalék: Gróf Károlyi Sándor napló-jegyzeteivel Szathmári békesség Pulay Jánostól. Kiadja: Szalay László. Pest., 1865,Heckenast Gusztáv, VIII+XXIV+390+1 p.+1 (kihajtható tábla) t. Első kiadás. Átkötött modern félvászon-kötés, az eredeti papírborítókat bekötötték, intézményi bélyegzőkkel, az elülső bekötött borító sérült, körbevágott.
15674.

Szalay László: Magyar történelmi emlékek. IV. köt.: Gróf Károly Sándor önéletírása. I. rész. Toldalék: Gróf Károlyi Sándor napló-jegyzeteivel "Szathmári békesség" Pulay Jánostól. Kiadja: Szalay László. Pest., 1865,Heckenast Gusztáv, VIII+XXIV+390+1 p.+1 (kihajtható tábla) t. Első kiadás. Átkötött modern félvászon-kötés, az eredeti papírborítókat bekötötték, intézményi bélyegzőkkel, az elülső bekötött borító sérült, körbevágott.

3 000 HUF
15675.

3 000 HUF
Molnár Tamás et al.: A magyar Szent Korona és a Szentkorona-tan az ezredfordulón. Bp., 1999, Szent István Társulat, 391 p. Kiadói papírkötés, a borítón kisebb ragasztásnyommal, egyébként jó állapotban.
15676.

5 000 HUF
Bacsa Gábor: A magyar-jugoszláv (S.H.S.) határ megállapítása és kitűzése (a trianoni szerződés szerint) 1921-1924. Bp., 1998, Püski, 224 p. Kiadói papírkötés.
15677.

4 000 HUF
15678.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF