Books: Architecture, Art

Number of items: 174

Kieselbach Tamás: Magyar zene és kép. Bp., 2007,Corvina. CD-melléklet nélkül. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, szép állapotban.
16589.

4 800 HUF
12,97
14,12
1904-1914 Párizs Nagybánya. Bp., 2004. Mű-terem Galéria.. Kiadói papírkötésben
16590.

4 000 HUF
Európa művésztelepei: Nagybánya. Szentendre, 2005. Művészetmalom. Kiadói papírkötésben
16591.

3 000 HUF
Georg Lehnert: Das Porzellan. Sammlung Illustrierter Monographien. 6. Bielefeld und Leipzig, 1902., Velhagen & Klasing, 152 p. + 11 t. Fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal és szövegközti képtáblákkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, a borítón magánkönyvtári címkével.
16592.

2 400 HUF
... és akkor megérkeztek az Inkák. Kincsek a spanyol hódítás előtti Peruból. Bp., 2007., Szépművészeti Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16593.

3 000 HUF
Victor Vasarely 10 kompozíciója versekkel, Bartók Béla emlékére. Bp., é.n., Helikon. Ofszet, papír. Kiadói mappában, lapméret: 33,5x24. Mappa borítója kissé kopott, hátsó része kissé foltos, könyvtest három részre vált, lapok jó állapotban.
16594.

4 000 HUF
Passuth Krisztina: Moholy-Nagy. Bp., 1982, Corvina, 430 p. Moholy-Nagy műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben
16595.

4 000 HUF
Erotika:_Schidrowitz, Leo::Sittengeschichte des Intimen. Ledereinband. Wien und Leipzig, 1929. Verlag für Kulturforschung, Kiadói egészvászon kötésben, sok képpel.
16596.

4 000 HUF
A Debreczeni Magyar Kir. Tiszta István Tudományegyetem Orvosi kara. Szerk.: Dr. Jeszenszky Sándor. A fényképeket készítette: Balogh Rudolf. Bp., 1924, Franklin-Társulat, 11+44 p. Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói papírkötés.
16597.

4 000 HUF
Kincses Károly, Nádas Péter: Mai Manó fotográfiai. Photograps by Manó Mai. Szerk.: Kolta Magdolna. Bp., 2003, Ab Ovo Kiadó-Magyar Fotográfiai Múzeum. Rendkívül gazdag képanyaggal, Mai Manó fotóival illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16598.

3 600 HUF
9,73
10,59
Judith Miller: Antikvitások enciklopédiája. [Bp.], 1999., Gulliver. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16599.

3 000 HUF
21
Nagy Géza - Nemes Mihály: A magyar viseletek története. Szövegét írta Nagy Géza. Rajzolta és festette Nemes Mihály. Bp., 2012., Országos Széchényi Könyvtár - Kossuth. Az 1900-as kiadás reprint kiadása. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16600.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF