Books: Architecture, Art Number of items: 174
2522772
16697
408
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Kurt Pfister: Die primitiven Holzschnitte. München, 1922, Holbein-Verlag, 29+3 p.+44 (nagyrészt fekete-fehér, de közte színes táblákkal) t. Német nyelven. Átkötött egészvászon-kötés, kissé foltos lapokkal.
1 400 HUF
2522590
16698
408
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Az Új Idők kézimunka könyve: csomózott-, vert- és rececsipkék. Szerk. és rajzolta: Feyérné Kovács Erzsébet. Szövegét írta: Dirner Alice. Bp.,1938, Singer és Wolfner, 96 p. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, foltos.
1 200 HUF
2522543
16699
408
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Dunántúli tükrösök. Összeáll.: Madarassy László. Monumenta Hungariae Ethnologica. A. Ethnographica - Néprajzi Emlékek 1. Bp., 1932., MTA, 10 p.+8 (színes képtáblák) t. + 16 (8 levélen, kétoldalas fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói javított gerincű papírkötés, két berakott plusz lappal, foltos.
2 400 HUF
2529688
16700
408
Books: Architecture, Art
Other collectibles
A művészet képes története. Az antik világtól a XXI. századig. szerk.: Claude Frontisi. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval
2 800 HUF
2529697
16701
408
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Körkép a középkorról. szerk.: Robert Bartlett. Bp., 2002. Könyvklub Kiadói kartonált papírkötésben,
2 800 HUF
2523580
16702
408
Books: Architecture, Art
Other collectibles
XIX. századi magyar művészet. Állandó kiállítás a Magyar Nemzeti Galériában. Bakó Zsuzsanna bevezető tanulmányával. Bp.,2004,Kossuth-Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1 200 HUF
2523337
16703
408
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Dercsényi Balázs-Foltin Brunó-G.Györffy Katalin-Hegyi Gábor-Winkler Gábor-Zászkaliczky Zsuzsanna: Evangélikus templomok Magyarországon. Bp.,1992, Hegyi&Társa. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
1 800 HUF
2523335
16704
408
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Dercsényi Balázs-Hegyi Gábor-Marosi Ernő-Takács Béla: Református templomok Magyarországon. Bp.,1992, Hegyi&Társa. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
1 800 HUF
2530750
16705
408
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Dávid Katalin: Magyar egyházi gyűjtemények kincsei. Bp., 1981, Corvina. Rendkívül gazdag egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 200 HUF
2530745
16706
408
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Gerszi Teréz: A németalföldi rajzművészet két évszázada. A Szépművészeti Múzeum legszebb rajzai I. köt. Bp., 1976, Corvina. Számos reprodukcióval illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.
1 200 HUF
2527302
16707
408
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Varga Mátyás grafikái. Szegedi grafikai mappák. Szerk.: Nagy Károly. Szeged, 1989, Szeged Megyei Városi Tanács, 16 t. (teljes). Kiadói papírmappában. Megjelent 1500 példányban. Az első táblán Varga Mátyás (1910-2002) grafikus autográf aláírásával!
1 800 HUF
2523795
16708
408
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Olasz Ferenc: Székelykapuk. Bp., 1989, Hunnia Filmstúdió Vállalat. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóval.
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035