Slovakia

Number of items: 429

1898 Tátra, Magas-Tátra, Vysoké Tatry; Csorba-tó, Szoliszkó, Csorbai-csúcs, Bástya, Hotel Klimo, villa. M. Kuschel / Strbské Pleso, Solisko, Basta, hotel, villa. Art Nouveau, floral, litho (EK)
22359.
Legend T2/3

7 000 HUF
18,92
20,59
Tátra, Magas-Tátra, Vysoké Tatry; Móry szálló Újcsorbán / Nové Strbské Pleso / hotel advertisement card (non PC) (ázott sarok / wet corner)
22360.
Legend T3

4 800 HUF
12,97
14,12
Tátrafüred, Ótátrafüred, Altschmecks, Stary Smokovec (Magas-Tátra, Vysoké Tatry); Schmecks m. Gerlsdorfer-, Schlagendorfer- u. Lomnitzerspitze
22361.
Legend T1

2 400 HUF
Tátraháza, Mlynceky (Magas Tátra, Vysoké Tatry); Helena villa / villa (ázott / wet damage)
22362.
Legend T3/4

1 400 HUF
14
Tátralomnic, Tatranská Lomnica (Tátra, Magas-Tátra, Vysoké Tatry); Villa Cornides. Julius Kuszmann kiadása / villa (EK)
22363.
Legend T2/3

1 800 HUF
1915 Torna, Abaúj-Torna, Turnau, Turna nad Bodvou; várrom / Schloßruine / Turniansky hrad / castle ruins (szakadás / tear)
22364.
Legend T3/4

1 400 HUF
1904 Tornalja, Safárikovo, Tornala; vasútállomás, magyar zászlós címeres feldíszített gőzmozdony / railway station, locomotive decorated with Hungarian flags and coat of arms. photo + DOBSINA-BÁNRÉVE 50. SZ. vasúti mozgóposta (fa)
22365.
Legend T3/4

1904 Tornalja, Safárikovo, Tornala; vasútállomás, magyar zászlós címeres feldíszített gőzmozdony / railway station, locomotive decorated with Hungarian flags and coat of arms. photo + "DOBSINA-BÁNRÉVE 50. SZ." vasúti mozgóposta (fa)

14 000 HUF
37,84
41,18
Trencsén, Trencín; Szent Anna kápolna. Weisz Náthán kiadása / chapel
22366.
Legend T2

3 000 HUF
9
1912 Trencsén, Trencín; Kubicza utca, templom, üzlet. Bartek Pál kiadása / street view, church, shops
22367.
Legend T2

5 000 HUF
1915 Trencsén, Trencín; Ligeti részlet, vár / park, castle
22368.
Legend T2

2 000 HUF
1913 Trencsén, Trencín; Erzsébet szálloda park részlettel. Szold E. kiadása / hotel, park
22369.
Legend T2

3 000 HUF
Trencsén, Trencín; v 16 tam stol / vár a XVI. században / castle in the 16th century. Foto-Tatra
22370.
Legend T1

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF