Chinaware / Porcelain Number of items: 237
2476057
11315
407
Other collectibles
Schütz Cilli talpas tortatál. Kézzel festett fajansz. Jelzett: masszába nyomott: Schütz Cilli és máz feletti arannyal: Sopron 1893. Csorbák, repedéssel, karcolások. m: 12cm, d: 30cm
12 000 HUF
2490817
11316
407
Other collectibles
Imari tál porcelán, öblében máz alatti kékkel, máz felett vörössel és arannyal festett virág ábrázolással. Korának megfelelő kopásokkal. Japán, Arita, Meiji korszak (1868-1912) d: 40 cm
12 000 HUF
2518888
11317
407
Other collectibles
Ludwigsburgi virágmintás asztali kínálótál, jelzett, részben kézzel festett, kis kopásnyomokkal, d: 25 cm
7 000 HUF
2519000
11318
407
Other collectibles
Kínai kis porcelán váza, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 9 cm
5 000 HUF
2520346
11319
407
Other collectibles
Kínai miniatűr vázamásolatok, 6 db, díszdobozban, m: 5-6 cm
4 000 HUF
2514838
11320
407
Other collectibles
Cseh Alt Wien kínáló tálka. Matricás, jelzett. kopásokkal d: 13 cm
1 600 HUF
2518071
11321
407
Other collectibles
Rokokó hölgy legyezővel, kézzel festett porcelán, jelzett, kopott, m: 29 cm
1 000 HUF
2518029
11322
407
Other collectibles
Rokokó jelenet, kézzel festett porcelán, jelzett, sérült. m: 24 cm
1 000 HUF
2517536
11323
407
Other collectibles
Limoges porcelán dísztányér, jelzett, hibátlan, d: 20,5cm
3 000 HUF
2517538
11324
407
Other collectibles
Augarten osztrák díszváza, eredeti dobozában, porcelán, jelzett, m: 15,5cm
8 000 HUF
2517228
11325
407
Other collectibles
Thomas Ivory Bavaria német porcelán váza, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 9 cm
1 800 HUF
2517107
11326
407
Other collectibles
Ónfedeles, porcelán korsó, jelzett, kopott, m: 14 cm
2 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035