Photo

Number of items: 362

Automobilok között gyalogosan, 1 db fotó, 14x24,2 cm
13059.

1 000 HUF
1957 Oldalkocsis motorkerékpár a Csigalépcső c. magyar filmben, 1 db produkciós filmfotó Pánczél György (1920-?) filmtörténész hagyatékából (film- és színházifotó gyűjteményéből), 20,5x28,5 cm
13060.

800 HUF
58
cca 1977 Egy jelenet a Csillagok háborúja című filmből, 1 db produkciós filmfotó Pánczél György (1920-?) filmtörténész hagyatékából (film- és színházifotó-gyűjteményéből), 16x24 cm
13061.

800 HUF
11
1952 Esküvői fotóalbum 14 db fotóval, 13,5x8,5 cm méretben
13062.

1 000 HUF
Kalotaszegi pártás lány, 1930-40 körül. Fotó, szénnel rajzolva kiegészítve. Jelzés nélkül. Sarkaiban kissé sérült, kopott, régi üvegezett fa keretben. 46x36 cm
13063.

2 000 HUF
1913 Első Magyar Részvény-Serfőzde (Anno 1854 Kőbánya) Budapest, csoportkép az ott dolgozó kádárokról, háttérben 1913-as plakáttal. Körbevágott, kopott sérült kartonnal. 33,5×41,5 cm
13064.

1913 "Első Magyar Részvény-Serfőzde" (Anno 1854 Kőbánya) Budapest, csoportkép az ott dolgozó kádárokról, háttérben 1913-as plakáttal. Körbevágott, kopott sérült kartonnal. 33,5×41,5 cm

5 000 HUF
Sok vegyes (régi és modern) fotó műbőr táskában, táska mérete: 41x28,5 cm
13065.

1 000 HUF
cca 1940-1970 Kb 200 db fénykép vegyes témákkal 14x9 cm
13066.

1 000 HUF
1918 Bp., A VII. ker. István-úti m. kir. állami főgimnázium VIII. osztálya az 1917-18 tanévben, tablófotó, kartonra kasírozva, a kartonon kisebb sérülésekkel, 35x28 cm
13067.

1 200 HUF
1922 Bp., Egyéves kereskedelmi szaktanfolyam 1921/22-es évfolyamának végzős hallgatói, tablófotó, kartonra kasírozva, hátoldalon feliratozott, a kartonon kisebb sérülésekkel, 35x28 cm
13068.

1 200 HUF
Jákó Pál szobráról készült fotó, kartonra kasírozva, falra akasztható, 21x14,5 cm
13069.

800 HUF
1935-1936 Szilveszteri vacsora, pecséttel jelzett fotó Simonyi szegedi műterméből, felületén törésnyom, 17,5×23,5 cm
13070.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF