Number of items: 330

Neogrády László (1896-1962): Menyecske az udvarban. Gouache, papír, jelzett. Díszes, sérült, üvegezett fa keretben. 40×50 cm / watercolour on paper, signed, framed
10217.

24 000 HUF
64,86
70,59
13
Franz Nowak (1885-1973): Csendélet. Olaj, falemez. Jelzett, hátoldalán a művész bélyegzőjével. Üvegezett, dekoratív historizáló stílusú keretben. 17,5x25 cm / Franz Nowak (1885-1973): Still life. Oil on wood. Signed. With the artits stamp on the reverse. Framed with glass. 17,5x25 cm
10218.

Franz Nowak (1885-1973): Csendélet. Olaj, falemez. Jelzett, hátoldalán a művész bélyegzőjével. Üvegezett, dekoratív historizáló stílusú keretben. 17,5x25 cm / Franz Nowak (1885-1973): Still life. Oil on wood. Signed. With the artit's stamp on the reverse. Framed with glass. 17,5x25 cm

32 000 HUF
86,49
94,12
Oláh, Alexander (Oláh István?-): Csendélet málnával. Olaj, falemez, jelzett. Dekoratív fa keretben, 18x24 cm
10219.

8 000 HUF
Oláh, Alexander (Oláh István?-): Csendélet eperrel. Olaj, falemez, jelzett. Dekoratív fa keretben, 18x24 cm
10220.

8 000 HUF
Oláh, Alexander (Oláh István?-): Pompa csendélet. Olaj, falemez, jelzett. Dekoratív fa keretben, 50x60 cm
10221.

18 000 HUF
48,65
52,94
Oláh, Alexander (Oláh István?-): Téli jelenet. Olaj, falemez, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 50x60 cm
10222.

19 000 HUF
51,35
55,88
13
10223.

3 000 HUF
10224.

8 000 HUF
10225.

6 000 HUF
10226.

11 000 HUF
29,73
32,35
Pásztor Gábor (1933-2012): Tengerpart, 1964. Litográfia, papír. Jelzett. Lap sarkaiban apró sérülésekkel. 34,5x48 cm.
10227.

11 000 HUF
29,73
32,35
Patay Mihály (1910-1956): Krisztus, 1933. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív, éleinél kissé sérült fa keretben, 50×40 cm
10228.

30 000 HUF
81,08
88,24

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF