10346.
407. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
30 000 HUF
81,08 EUR, 88,24 USD
Osakai festő után: Gésák hóesésben. Vegyes technika, selyem. Üvegezett, kopott, fakeretben. 1800 körüli osakai festő után készült másolat. Másolta Nagy Miklós 1942.