Books: Military Number of items: 22
2515931
16612
407
Books: Military
Other collectibles
Our Boys Armenian-American Veterans of World War II. New York 1951. Beechwood Press. Kiadói kissé kopott vászonkötésben, laza fűzéssel. A II. világháború örmény veteránjai. 498p.
2 000 HUF
2433544
16613
407
Books: Military
Other collectibles
Dr. Ujvári Miklós: A délkelet-ázsiai harci művészetek
Magánkiadás, Révai Nyomda 1986. Kiadói kartonálásban
2 000 HUF
2516529
16614
407
Books: Military
Other collectibles
Felszabadult Hazánk Bp., 1955. Zrínyi katonai kiadó. Kiadói kissé laza egészvászon kötésben Ölvedi Ignác alezredes ajándékozási bejegyzésével
3 600 HUF
2483369
16615
407
Books: Military
Other collectibles
Temesváry Ferenc: Fegyverkincsek, díszfegyverek. Bp., 1982, Helikon - Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
1 600 HUF
2405622
16616
407
Books: Military
Other collectibles
Bona Gábor: Tábornokok és törzstisztek a szabadságharcban 1848-49. Bp., 1983, Zrínyi. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval.
1 000 HUF
2450620
16617
407
Books: Military
Other collectibles
Nagy Kálmán: Két tábornok. Vetter és Vattay élete, kora, hadművészete. (Bp.), 2000, General Press. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott, illusztrált bársonykötés, a lapéleken kisebb folttal, helyenként bejegyzésekkel. A szerző által DEDIKÁLT példány.
1 000 HUF
2493929
16618
407
Books: Military
Other collectibles
Hans-Joachnim Harder: Militärgeschichtlicches Handbuch Baden-Württemberg. Stuttgart, 1987. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
1 200 HUF
2446311
16619
407
Books: Military
Other collectibles
Beke György: Négy nap dörgött az ágyú. Barangolások honvédségünk szülőhelyein. H.n., 1999, Zrínyi Kiadó. Kartonált papírkötésen, jó állapotban.
1 000 HUF
2443294
16620
407
Books: Military
Other collectibles
Honvédelmi miniszterek 1848-1994. Írták: Ács Tibor, Balogh Gyula, Bencze László, Hegedűs Zoltán, Liptai Ervin, Móricz Lajos, Szakály Sándor. Bp., 1994, Zrinyi. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
1 000 HUF
2324318
16621
407
Books: Military
Other collectibles
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035