Watches

Number of items: 54

Schmeckendecker retro felesütős falióra. kulcs nélkül. Jelzett, működő állapotban 75 cm
11674.

7 000 HUF
18,92
20,59
Sakk óra, nem működik, 17x5x9cm
11675.

2 000 HUF
11676.

280 000 HUF
756,76
823,53
11677.

24 000 HUF
64,86
70,59
2 db óra, egyik: orosz, mechanikus, bakelit, nem működik, 21x11x13cm sérült, másik: quartz óra, fa, nem működik, m:5,5cm
11678.

1 000 HUF
12 db-os régi zsebóragyűjtemény, valamennyi működőképes.
11679.

36 000 HUF
97,30
105,88
11680.

55 000 HUF
148,65
161,76
Tillemann Sebestyén óra és ékszer lerakata Bp., V. ker. Vilmos császár út 12. Ékszerész, órás reklám vekker óra. Junghans, feliratozott számlappal. Nem működik, számlap szép állapotban. 14 cm
11681.

20 000 HUF
54,05
58,82
11682.

6 000 HUF
Műanyag, alumínium számlapos, nagyméretű retró, falióra, elektromos hálózatba köthető szerkezettel, működik. Kopott, karcos, d:
11683.

5 000 HUF
11684.

60 000 HUF
162,16
176,47
Neorokókó falióra, mechanikus szerkezettel, öntött tűziaranyozott bronz óratest, kopott sérült, működik. Kulccsal. 29x21cm
11685.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF