Posters Number of items: 68
2334855
14362
407
Posters
Other collectibles
cca 1954 Útak, útburkolatok, propaganda/műszaki plakát, Bp., Belügyminisztérium Légoltalmi Országos Parancsnoksága Kiképzési Osztálya, Typopress-ny., gyűrött, kis szakadásokkal, a hátoldalán javításnyommal, 49x70 cm
3 000 HUF
2517779
14363
407
Posters
Other collectibles
MSZMP KB agitprop osztály 4 db szocialista plakát. 34x60 cm
5 000 HUF
2517966
14364
407
Posters
Other collectibles
cca 1950 Bányászok, minden új bányász munkájával... "
plakát. viaszos papír. Szakadással 59x28 cm
2 600 HUF
2226995
14365
407
Posters
Other collectibles
1985 Ha már egyszer megesett, film plakát, MOKÉP, Eger, Révai-ny., jelzett a nyomaton (Nagy D.), feltekerve, 58x42 cm
4 000 HUF
1897240
14366
407
Posters
Other collectibles
2011 Nathalie második élete (Audrey Tautou) - moziplakát, hajtás okozta kopásnyomokkal, 98×68 cm
1 200 HUF
2335045
14367
407
Posters
Other collectibles
cca 1950 Elsősegélynyújtás. Sebellátás, Vérzéscsillapítás, propaganda plakát, Bp., Belügyminisztérium Polgári Védelem Országos Parancsnoksága Kiképzési Osztálya (BM PVOP Kik. O.), Offset (6000 példány), kis szakadásokkal, hajtásnyommal, 83x57 cm
8 000 HUF
2516298
14368
407
Posters
Other collectibles
Hosszú fémtárgyak szállításánál vigyázz, villamos vezetékhez ne érj. Plakát terv, 1940 körül. Tempera, ceruza papír. Jelzés nélkül, feltehetően Börtsök László (?-?) grafikus műve. Lap teteje sérült. 35x25 cm.
5 000 HUF
2517386
14369
407
Posters
Other collectibles
Magyar rejtvényújság. Plakát, 1930-40 körül. Ofszet, papír, Malomvizi jelzéssel, Stádium Rt., lap széle sérült, 35×25 cm
4 000 HUF
2517236
14370
407
Posters
Other collectibles
8 000 HUF
2517564
14371
407
Posters
Other collectibles
2 400 HUF
2517532
14372
407
Posters
Other collectibles
Termelj köztesként is tököt! Villamosplakát, 1950 körül. Ofszet, papír. Jelzés nélkül. Lap alja foltos. Lap bal szélén apró szakadásokkal. 23x16,5 cm.
3 000 HUF
2517907
14373
407
Posters
Other collectibles
III. Magyar Játékfilmszemle, Pécs-Baranya '67. Plakát, papír. Jelzés nélkül. Egyetemi Nyomda mélynyomása. Lap széle kissé sérült. Hajtásnyomokkal. Feltekerve. 56×82 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035