Photo

Number of items: 362

cca 1910-1930 2 db azonosításra váró fotó 18x13, 9x14 cm
13047.

1 000 HUF
cca 1910-1930 8 db keményhátú portré, 10,5x6 cm és 20x11 cm közötti méretekben + 2 db üvegnegatív
13048.

2 000 HUF
cca 1940 Szittner Ferenc üveg és porcelán szaküzlet, Budapest IV. Mária Valéria u. 1. reklámfotója (asztalon Herendi porcelánok), hátoldalon feliratozva és pecsételve, szép állapotban, 13×15,5 cm
13049.

6 000 HUF
cca 1930 Gőzmozdony és női vasutas az őrháznál Westbury közelében, pecséttel jelzett, feliratozott fotó, 22,5x14 cm
13050.

1 400 HUF
cca 1930 Villamosmozdony, pecséttel jelzett fotó, 22,5x13,5 cm
13051.

1 200 HUF
1972 Hock Ferenc (1924-) festőművész dunabogdányi háza, a hátoldalán jelzett művészi fotó, 17x13 cm
13052.

3 000 HUF
13053.

5 000 HUF
cca 1952 Madonna legendás melltartóját az 1950-es évek női divatjáról ,,koppintotta tervezője, 29,3x18,5 cm
13054.

cca 1952 Madonna legendás melltartóját az 1950-es évek női divatjáról ,,koppintotta" tervezője, 29,3x18,5 cm

1 000 HUF
cca 1965 Az osztályfőnök jutalma diplomaosztás után, 15,3x21,5 cm
13055.

800 HUF
16
Régi automobil a Csárdáskirálynő című filmben, 1 db produkciós filmfotó Pánczél György (1920-?) filmtörténész hagyatékából (film- és színházifotó-gyűjteményéből), 14,7x20,8 cm
13056.

1 000 HUF
cca 1975 Hűha, csak nem a férjed jött haza...?, vintage fotó, 15x24 cm
13057.

800 HUF
cca 1910 Miskolc, a Miskolci Városi Villamos Vasút (MVV) új 23-as Ganz villamos motorkocsija a Tiszai pályaudvarra, nagyméretű fotó, jelzett (Ganz-féle Vill. Rt. Bp.), sérülésekkel, 28,5x20 cm
13058.

5 000 HUF
18

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF