Military Number of items: 106
2514960
13366
407
Military
Other collectibles
Szolgálati emlék. Nagy méretű litográfia Ferenc József és főtisztek fényképével, háttérben a budai várral. Üvegezett keretben. Sérülésekkel 38x43 cm
6 000 HUF
2520955
13367
407
Military
Other collectibles
1918 M. kir. 315. honvéd gyalogezred I. világháborús emléklap, sérülésekkel, 34x21 cm
1 000 HUF
2496788
13368
407
50000
Military
Other collectibles
1944 vitéz Horthy István repülőakadémia oklevele repülős hadnagy részére vitéz Bánfalvy István vezérőrnagy, a légierő parancsnokának aláírásával. Hajtva. 70x50 cm
50 000 HUF
2519724
13369
407
Military
Other collectibles
1940 Erdélyi bevonulás emlékére 22. határvadász zászlóalj, kerékpáros századának tabló kép montázsa erdélyi és magyar címerrel, halálfejjel, Debrecen-Kolozsvár. Fotó 16x11 cm Kartonon
10 000 HUF
2493491
13370
407
Military
Other collectibles
cca 1916 Porfelhőben. Breuer András tüzérhadapród 100 koronás harmadik díjjal kitüntetett pályaműve. Az Érdekes Újság I. világháborús harctéri képe. Nyomat, papír. Üvegezett fa keretben. 27x20 cm
1 200 HUF
2519961
13371
407
Military
Other collectibles
1929 Hadseregi sikverseny handicap 1100 m. Katonai lóverseny , két fotó a versenyről, első három helyezettje a feliratozott táblán. 25x33 cm
2 000 HUF
2519960
13372
407
Military
Other collectibles
1929 Hadseregi sikverseny handicap 1100 m. Katonai lóverseny első három helyezettje, két fotó a versenyről, feliratozott táblán. 25x33 cm
2 000 HUF
2517849
13373
407
Military
Other collectibles
4 000 HUF
2500561
13374
407
Military
Other collectibles
cca 1990 Fiatal katonák díszöltözetben, farost lapra ragasztott fotó, 32,5x24,5 cm
2499394
13375
407
Military
Other collectibles
Katonai képek farostra kasírozva, 4 db, 29×21 cm
2472528
13376
407
Military
Other collectibles
Tájékozódás a terepen térkép nélkül. Kiadja a Magyar Néphadsereg térképészeti szolgálata. 102x68 cm
2 000 HUF
2250866
13377
407
8500
Military
Other collectibles
8 500 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035