Art-ceramics
Number of items: 169
2495603
11108
406
Art-ceramics
Other collectibles
Hejőszalontai butéla. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett. 20 cm
1 600 HUF
2474480
11109
406
Art-ceramics
Other collectibles
Habán korsó. Múzeumi másolat mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel
1 000 HUF
2474419
11110
406
Art-ceramics
Other collectibles
Buricz András jelzéssel, kerámia butélia. Kézzel festett jelzett, hibátlan. m: 14 cm
1 000 HUF
2509637
11111
406
Art-ceramics
Other collectibles
Habán kerámia tál múzeumi másolata. Jelzett, hibátlan. d: 33 cm
3 600 HUF
2509639
11112
406
Art-ceramics
Other collectibles
Habán kerámia tál múzeumi másolata. Jelzett, hibátlan. d: 29 cm
3 600 HUF
2458796
11113
406
4400
Art-ceramics
Other collectibles
Kovács Kun gazda Karcag, nagyméretű, fali dísztál, hibátlan, jelzett, színesen festett mázas kerámia, öblében zodiákus jegyekkel, d: 44 cm
4 400 HUF
2400848
11114
406
100
Art-ceramics
Other collectibles
Mázas kínai kerámia figura, sérülésekkel, hiányos, m: 9,5 cm
2400694
11115
406
100
Art-ceramics
Other collectibles
Kínai mázas kerámia figura, sérülésekkel, m: 8,5 cm
2408381
11116
406
100
Art-ceramics
Other collectibles
Pottery Devon England kerámia puttó tállal, jelzett, sérült, m: 20,5 cm
2509350
11117
406
Art-ceramics
Other collectibles
Vízhordó lány. máza kerámia, jelzés nélkül, hajszálrepedéssel 25 cm
1 400 HUF
2440711
11118
406
Art-ceramics
Other collectibles
Keleti mázas kerámia váza, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 32 cm
1 000 HUF
2440716
11119
406
Art-ceramics
Other collectibles
Kerámia angyalka, jelzés nélkül, kisebb lepattanásokkal, m: 15,5 cm
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m