Number of items: 375

Sugár Gábor (1976- ): Ló. Akril, foamix, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével, 70×50 cm
10300.

20 000 HUF
53,05
57,14
Sulyok Teréz (1959-): Balaton. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 48x65 cm
10301.

22 000 HUF
58,36
62,86
10302.

2 000 HUF
5,31
5,71
Szász Endre (1926-2003): Női fej 1983. Tus, zsírpapír. Jelzett: Ákinak Bandi 1983 Üvegezett keretben. 21x32 cm
10303.

32 000 HUF
84,88
91,43
Szász Endre (1926-2003): Pihenő. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. Lapon egészen apró (foxing) foltokkal. 19,5×29 cm.
10304.

9 500 HUF
25,20
27,14
Szász Endre (1926-2003): Szürreális jelenet. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (33/100), üvegezett fa keretben, foltos, 36x50 cm
10305.

12 000 HUF
31,83
34,29
Szász Endre (1926-2003): Női arckép. Bélyegnap FDC-n, az általa tervezett bélyegekkel. Bélyegnap blokk, tus, papír, jelzett. 12x17 cm
10306.

9 000 HUF
23,87
25,71
10
Szász Endre (1926-2003): Portré. Olaj, farostlemez, jelzett. Proveniencia: Előző tulajdonos vásárlása közvetlen Szász Endrétől. 50x50 cm. Dekoratív fa keretben.
10307.

160 000 HUF
424,40
457,14
21
Szász Endre kiállítási katalógus rajzos dedikációval. Bp., 1983, Vigadó Galéria. Toll, papír. Rajz mérete kb. 10x9 cm.
10308.

8 000 HUF
21,22
22,86
Szebellédi Géza (?-?): Komoda hómezőin, 1926. Akvarell, papír, jelzett, 27x20 cm Kis beszakadással
10309.

2 000 HUF
5,31
5,71
Szentgyörgyvári Gyenes Lajos (1890-1971): Firenze - Ponte Vecchio. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, lapszéli foltokkal és gyűrődésekkel, 21×33,5 cm
10310.

4 800 HUF
12,73
13,71
10311.

4 800 HUF
12,73
13,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF