Books: Architecture, Art

Number of items: 164

Táncos Laci Bácsi: Inota. Vázlatok, rajzok, festmények 2013. Bp., 2013, Táncos László. DEDIKÁLT! Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
16697.

1 000 HUF
Magnificat anima mea Dominum M S Mester vizitáció-képe és egykori selmecbányai főoltára Bp., 1997.A Magyar Nemzeti Galéria kiadványai. Kiadói papírkötésben
16698.

"Magnificat anima mea Dominum" M S Mester vizitáció-képe és egykori selmecbányai főoltára Bp., 1997.A Magyar Nemzeti Galéria kiadványai. Kiadói papírkötésben

2 000 HUF
16699.

5 000 HUF
16 db kiaállítási katalógus és művészeti könyv: Szervátiusz, Vilt, Gádor, Varga Imre, stb
16700.

2 800 HUF
7,57
8,24
16701.

100 HUF
0,27
0,29
Semsey Réka: Élet-Kép-Regény. Pérei Zsuzsa életmű-kiállítása az Iparművészeti Múzeumban. Bp., 2008, Kovács Gábor Művészeti Alapítvány. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
16702.

2 800 HUF
7,57
8,24
16703.

4 000 HUF
Sakhai, Essie: A keleti szőnyeg. Ford.: Palotai Klára. H.n., é.n., Officina Nova. Színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16704.

1 800 HUF
10
Miniaturen Dosen von Jörg Nimmergut und Anna-Maria Wager. Battenberg Antiquitäten-Kataloge. München, 1982, Battenberg Verlag. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16705.

3 000 HUF
Bakó Zsuzsanna, Sz. Kürti Katalin, Ónody Katalin: Munkácsy. Debrecen, é.n., TKK. Magyar, német és angol nyelven. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
16706.

1 400 HUF
Haulisch Lenke: Vaszary János. Bp., 1978, Képzőművészeti Alap. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16707.

1 600 HUF
Magyar képzőművészet az ezredfordulón. A Raiffeisen Gyűjtemény. Hungarian Fine Arts at the Turn of the Millennium. The Raiffeisen Collection. Bp., 2002, Hungart/Raiffeisen Bank. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16708.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF